- Reklama -
Banner

Richard Branson: Palcie marihuanę ze swoimi dziećmi

Aby osiągnąć sukces, wiele osób wzoruje się na ludziach, którzy w swoim życiu już go odnieśli. Każdy przedsiębiorca prawdopodobnie zna jednego z najbogatszych miłośników konopi na świecie. Jest nim Richard Branson. Niedawno na spotkaniu początkujących przedsiębiorców, 66 letni miliarder przekazał coś więcej niż tylko porady na temat biznesu.

W ubiegłym tygodniu w Chicago McCormick Place, założyciel Virgin Group, Richard Branson przekazał rodzicielską poradę. Kiedy Stephen Kelly, CEO firmy Sage zapytał, jak Branson nauczył wartości swoich dzieci, swoimi słowami dosłownie otworzył puszkę pandory.

“Jeśli chcą spalić jointa, zrób to razem z nimi. Nie pozwól, aby ukradkiem zrobili to na własną rękę.”

Branson, który zasiada w Global Drug Commission, od dawna jest przekonany, że narkotyki są “problemem zdrowotnym, a nie problemem przestępczym.” Otwarcie opowiada o swoich doświadczeniach.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Już w 2007 podzielił się podobną anegdotą. Powiedział, że dołączył do swojego syna, który był na wakacjach w Australii i razem używali konopi indyjskich.

“Spędziliśmy kilka nocy, podczas których śmialiśmy się przez 8 godzin. Nie sądzę, że okazyjne palenie spliffa było czymś złym. Wolałbym żeby mój syn zrobił to przede mną, niż za zamkniętymi drzwiami.”

Branson jest jednym z najbardziej znanych zwolenników legalizacji na świecie. Wraz z 1000 innych nazwisk, takich jak Warren Buffett, Bernie Sanders wystosowano list do ONZ wzywający do zmian w polityce narkotykowej. Na nadzwyczajnym posiedzeniu, Kanada i Meksyk zobowiązały się do legalizacji marihuany dla swoich obywateli.

“Jako zagorzały krytyk nieudanej, globalnej wojny z narkotykami, zawsze chętnie uczę się z tych miejsc, które miały na tyle odwagi, aby eksperymentować z różnymi podejściami do polityki narkotykowej.”

Zgadzacie się z opinią Bransona na temat palenia marihuany razem z rodzicami lub dziećmi? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować