- Reklama -
Banner

10-cio latek aresztowany, bo chciał sprzedać mamy marihuanę

10-letni chłopiec i jego matka zostali aresztowani za przestępstwo związane z marihuaną. Zostali oni aresztowani po tym, jak chłopiec wziął od mamy garść marihuany i próbował ją sprzedać w szkole.

Chłopiec odkrył, że jego mama ma ukrytą marihuanę w ich domu, mieszczącym się w Red Oak w stanie Iowa. Postanowił on wziąć trawkę z kryjówki i przyniósł ją do szkoły.

Kiedy próbował ją sprzedać kolegom z klasy, zgłosili oni tę sprawę do dyrekcji, która natychmiastowo wezwała odpowiednie organy. Kiedy policjanci pojawili się w szkole, przesłuchali oni chłopca, po czym uzyskali nakaz i przeszukali dom, w którym mieszkał razem z matką.

34-letnia matka chłopca została aresztowana za posiadanie nielegalnej substancji. Została wypuszczona z aresztu po wpłaceniu 1000$ kaucji.

Policja aresztowała również 10-letniego chłopca, który również wyszedł za kaucją. Wiadomo tylko, że sprawa trafi do sądu dla nieletnich.

W stanie Iowa posiadanie marihuany jest wykroczeniem. Pierwsze przestępstwo związane z jej posiadaniem karane jest grzywną w wysokości 1000$ i możliwością pozbawienia wolności na okres 6 miesięcy.

Drugie wykroczenie zagrożone jest rokiem więzienia i 1875$ grzywny, a trzecie przestępstwo może być ukarane kwotą sięgającą 6000$ i możliwością pozbawienia wolności na okres 2 lat. Jak dotąd nie wiadomo jakie będą konsekwencję dla chłopca i jego matki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 

Mogą Cię zainteresować