- Reklama - Nasiona marihuany Dutch Passion
Strona głównaAktualnościŚwiat10-cio latek aresztowany, bo chciał sprzedać mamy marihuanę

10-cio latek aresztowany, bo chciał sprzedać mamy marihuanę

10-letni chłopiec i jego matka zostali aresztowani za przestępstwo związane z marihuaną. Zostali oni aresztowani po tym, jak chłopiec wziął od mamy garść marihuany i próbował ją sprzedać w szkole.

Chłopiec odkrył, że jego mama ma ukrytą marihuanę w ich domu, mieszczącym się w Red Oak w stanie Iowa. Postanowił on wziąć trawkę z kryjówki i przyniósł ją do szkoły.

Kiedy próbował ją sprzedać kolegom z klasy, zgłosili oni tę sprawę do dyrekcji, która natychmiastowo wezwała odpowiednie organy. Kiedy policjanci pojawili się w szkole, przesłuchali oni chłopca, po czym uzyskali nakaz i przeszukali dom, w którym mieszkał razem z matką.

34-letnia matka chłopca została aresztowana za posiadanie nielegalnej substancji. Została wypuszczona z aresztu po wpłaceniu 1000$ kaucji.

Policja aresztowała również 10-letniego chłopca, który również wyszedł za kaucją. Wiadomo tylko, że sprawa trafi do sądu dla nieletnich.

W stanie Iowa posiadanie marihuany jest wykroczeniem. Pierwsze przestępstwo związane z jej posiadaniem karane jest grzywną w wysokości 1000$ i możliwością pozbawienia wolności na okres 6 miesięcy.

Drugie wykroczenie zagrożone jest rokiem więzienia i 1875$ grzywny, a trzecie przestępstwo może być ukarane kwotą sięgającą 6000$ i możliwością pozbawienia wolności na okres 2 lat. Jak dotąd nie wiadomo jakie będą konsekwencję dla chłopca i jego matki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama - VaporShop.pl

Najnowsze

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Mogą Cię zainteresować

Dwóch paranoicznych przemytników marihuany zadzwoniło pod 911, aby się poddać (video)

Dwóch amerykańskich przemytników marihuany złamało złotą zasadę handlu narkotykami. Będąc pod wpływem marihuany, którą...

Kanadyjski producent marihuany rozpocznie współpracę ze szwedzkim koncernem farmaceutycznym

Firma Novartis AG rozpoczęła współpracę z kanadyjską firmą produkującą konopie indyjskie, wspieraną przez miliardera...

Snoop Dogg zebrał ponad 40 milionów dolarów na inwestowanie w marihuanę

Snoop Dogg jest synonimem konopi indyjskich, a jego pasja do marihuany rośnie z dnia...

Izrael dekryminalizuje marihuanę. Jej posiadanie nie jest już przestępstwem

Ustawa dotycząca dekryminalizacji marihuany  w Izraelu, została zatwierdzona w pierwszym czytaniu. Projekt ustawy, który...