- Reklama -
Banner

10-cio latek aresztowany, bo chciał sprzedać mamy marihuanę

10-letni chłopiec i jego matka zostali aresztowani za przestępstwo związane z marihuaną. Zostali oni aresztowani po tym, jak chłopiec wziął od mamy garść marihuany i próbował ją sprzedać w szkole.

Chłopiec odkrył, że jego mama ma ukrytą marihuanę w ich domu, mieszczącym się w Red Oak w stanie Iowa. Postanowił on wziąć trawkę z kryjówki i przyniósł ją do szkoły.

Kiedy próbował ją sprzedać kolegom z klasy, zgłosili oni tę sprawę do dyrekcji, która natychmiastowo wezwała odpowiednie organy. Kiedy policjanci pojawili się w szkole, przesłuchali oni chłopca, po czym uzyskali nakaz i przeszukali dom, w którym mieszkał razem z matką.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

34-letnia matka chłopca została aresztowana za posiadanie nielegalnej substancji. Została wypuszczona z aresztu po wpłaceniu 1000$ kaucji.

Policja aresztowała również 10-letniego chłopca, który również wyszedł za kaucją. Wiadomo tylko, że sprawa trafi do sądu dla nieletnich.

W stanie Iowa posiadanie marihuany jest wykroczeniem. Pierwsze przestępstwo związane z jej posiadaniem karane jest grzywną w wysokości 1000$ i możliwością pozbawienia wolności na okres 6 miesięcy.

Drugie wykroczenie zagrożone jest rokiem więzienia i 1875$ grzywny, a trzecie przestępstwo może być ukarane kwotą sięgającą 6000$ i możliwością pozbawienia wolności na okres 2 lat. Jak dotąd nie wiadomo jakie będą konsekwencję dla chłopca i jego matki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować