fakty konopne logo male

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwinąć Twój cannabiznes

Nasz serwis FaktyKonopne.pl skupia użytkowników, którzy kochają konopie i wszelkiego rodzaju produkty oraz treści związane z konopiami. Od 2014 roku pomagamy realizować cele biznesowe sklepów, marek i producentów. Oferujemy produkty reklamowe, które kierują ruch do sklepu i zwiększają sprzedaż, a także produkty poprawiające widoczność i rozpoznawalność marki.

fakty-konopne-mobilne-retina
OdmianyMarihuany.pl - logo
logo-cm.png
marketplace
Wykorzystaj

Największe media konopne w Polsce

i docieraj do setek tysięcy odbiorców zainteresowanych konopiami

FaktyKonopne.pl

+ 420 użytkowników

Zareklamuj swoją firmę na najczęściej odwiedzanym portalu konopnym w Polsce i docieraj do setek tysięcy użytkowników. Miesięcznie odwiedza nas nawet 300.000 użytkowników, do których możesz dotrzeć za pomocą dedykowanych rozwiązań reklamowych.

Facebook

+ 420 fanów

Wykorzystaj zasięg Faktów Konopnych i promuj swoją firmę na drugim największym fanpage o tematyce konopi w Polsce. Zwiększ sprzedaż i rozpoznawalność firmy docierając nawet do 100.000 osób, które od 2014 roku obserwują nasz profil na Facebooku.

Instagram

+ 420 followersów

Promuj swoją firmę na Instagramie, pozyskując aktywnych followersów, którzy zostaną z Tobą na dłużej. Zaprezentuj swoje produkty i usługi na drugim największym profilu konopnym w Polsce, który od 2015 roku zaobserwowało już ponad 20.000 realnych osób.

Dedykowane rozwiązania

Dla marek, sklepów i klinik konopnych

Sklepy

Zaprezentuj swoje produkty przed aktywnymi kupującym i zwiększ sprzedaż w swoim sklepie online

Marki

Zaprezentuj swoją markę i buduj świadomość marki, zaufanie i lojalność, ułatwiając odkrywanie swoich produktów

Kliniki

Zareklamuj swoją klinikę i zdobądź nową grupę pacjentów potrzebujących leczenia przy użyciu medycznej marihuany.

Poznaj

Ekosystem rozwiązań reklamowych

Listingi

Strona firmowa zawiera wszystkie informacje pozwalające czytelnikom zapoznać się z Twoją firmą, niezależnie od tego, czy jest to sklep, marka, czy klinika

Marketplace

Zaprezentuj swoje produkty setkom tysięcy aktywnym użytkowników miesięcznie i pozwól im znaleźć Twoje produkty w momencie, kiedy akurat ich poszukują

Wyróżnienie

Docieraj do większej liczby konsumentów dzięki wyróżnieniu Twojej firmy w katalogu firm. Wyróżnione firmy wyświetlają się jako pierwsze i są wyświetlane na stronie głównej oraz w każdym artykule

Banery reklamowe

Wzmocnij świadomość marki i zwiększ sprzedaż dzięki tradycyjnym banerom reklamowym umieszczonym w atrakcyjnych lokalizacjach. Pomożemy Ci dobrać jednostkę reklamową, która spełni Twoje oczekiwania

Testy i recenzje

Wyślij nam swoje produkty, a my zrobimy recenzję w formie artykułu i/lub video, a następnie wypromujemy ją na stronie internetowej oraz we wszystkich mediach społecznościowych.

Treści sponsorowane

Buduj autorytet dostarczając wartościowe treści w artykułach sponsorowanych i popraw SEO swojej strony dzięki linkom dofollow prowadzącym do Twojej strony.

Docieraj do nowych odbiorców

Promuj swoją firmę już teraz

fakty konopne logo male

Rozwiązania

Rozpocznij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Link do zmiany hasła jest nieprawidłowy lub wygasł.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

By użyć logowania przez serwis społecznościowy musisz zgodzić się na przechowywanie i obsługę Twoich danych przez tę stronę internetową.

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.