Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwinąć Twój cannabiznes

Nasz serwis FaktyKonopne.pl skupia użytkowników, którzy kochają konopie i wszelkiego rodzaju produkty oraz treści związane z konopiami. Od 2014 roku pomagamy realizować cele biznesowe sklepów, marek i producentów. Oferujemy produkty reklamowe, które skierują ruch do Twojej strony internetowej, zwiększą przychód oraz poprawią widoczność i rozpoznawalność marki.
marketplace
Wykorzystaj
Najczęściej odwiedzany portal konopny w Polsce
i docieraj do setek tysięcy odbiorców zainteresowanych konopiami

FaktyKonopne.pl

~100.000 użytkowników/msc

Zareklamuj swoją firmę na najczęściej odwiedzanym portalu konopnym w Polsce i docieraj do setek tysięcy użytkowników. Miesięcznie odwiedza nas około 100.000-użytkowników, do których możesz dotrzeć za pomocą dedykowanych rozwiązań reklamowych.

Facebook

+ 100.000 fanów

Wykorzystaj zasięg Faktów Konopnych i promuj swoją firmę na drugim największym fanpage o tematyce konopi w Polsce. Zwiększ sprzedaż i rozpoznawalność firmy docierając nawet do 100.000 osób, które od 2014 roku obserwują nasz profil na Facebooku.

Instagram

+ 20.000 followersów

Promuj swoją firmę na Instagramie, pozyskując aktywnych followersów, którzy zostaną z Tobą na dłużej. Zaprezentuj swoje produkty i usługi na drugim największym profilu konopnym w Polsce, który od 2015 roku zaobserwowało już ponad 20.000 realnych osób.

Poznaj
Miesięczne statystyki Faktów Konopnych
i docieraj do setek tysięcy odbiorców zainteresowanych konopiami
analytics sie 2021
Poznaj
Czytelników Faktów Konopnych

Wiek

18-24
24%
25-34
41%
35-44
18%
45-54
9%
55-65+
8%

Płeć

Kobiety
33%
Mężczyźni
67%

Najpopularniejsze miasta

 1. Warszawa
 2. Wrocław
 3. Katowice
 4. Poznań
 5. Kraków
 6. Gdańsk
 7. Łódź
 8. Bydgoszcz
 9. Szczecin
 10. Lublin
 11. Kielce
 12. Rzeszów
 13. Białystok
 14. Olsztyn
 15. Zabrze
Dedykowane
Rozwiązania dla marek, sklepów i klinik konopnych

Marki

Zaprezentuj swoją markę i buduj świadomość marki, zaufanie i lojalność, ułatwiając odkrywanie swoich produktów.


Dowiedz się więcej

Sklepy

Zaprezentuj swoje produkty przed aktywnymi kupującym i zwiększ sprzedaż w swoim sklepie online lub sklepie stacjonarnym.


Dowiedz się więcej

Kliniki konopne

Zareklamuj swoją klinikę i zdobądź nową grupę pacjentów potrzebujących leczenia przy użyciu medycznej marihuany.


Dowiedz się więcej

Poznaj
Ekosystem rozwiązań reklamowych

Listingi

Strona firmowa zawiera wszystkie informacje pozwalające czytelnikom zapoznać się z Twoją firmą, niezależnie od tego, czy jest to sklep, marka, czy klinika


Dowiedz się więcej

Marketplace

Zaprezentuj swoje produkty tysiącom aktywnym użytkowników dziennie i pozwól im znaleźć Twoje produkty w momencie, kiedy akurat ich poszukują


Dowiedz się więcej

Wyróżnienie

Docieraj do większej liczby konsumentów dzięki wyróżnieniom. Wyróżnione firmy i produkty wyświetlają się jako pierwsze i generują nawet 10x większy zasięg.


Dowiedz się więcej

Banery reklamowe

Wzmocnij świadomość marki i zwiększ sprzedaż dzięki tradycyjnym banerom reklamowym umieszczonym w atrakcyjnych lokalizacjach. Pomożemy Ci dobrać jednostkę reklamową, która spełni Twoje oczekiwania


Dowiedz się więcej

Testy i recenzje

Klienci szukają recenzji Twoich produktów. Wyślij nam swoje produkty, a my zrobimy recenzję w formie artykułu i/lub video, a następnie wypromujemy ją na stronie internetowej oraz we wszystkich mediach społecznościowych.


Dowiedz się więcej

Treści sponsorowane

Buduj autorytet dostarczając wartościowe treści w artykułach sponsorowanych i popraw pozycję swojej strony internetowej w wyszukiwarce dzięki linkom dofollow prowadzącym do Twojej strony.


Dowiedz się więcej

Media Społecznościowe

Reklama w mediach społecznościowych to sposób na dotarcie do dużej grupy odbiorców w szybkim czasie. Skorzystaj z dużych zasięgów, które generują nasze social media i dotrzyj do kilkudziesięciu tysięcy osób zainteresowanych konopiami w ciągu 24 godzin.


Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Oferujemy również indywidualne formaty reklamowe dostosowane do Twoich potrzeb. Wyślij nam wiadomość na kontakt@faktykonopne.pl lub zadzwoń pod +48 883-101-008, a pomożemy.