- Reklama -
Banner

Profesjonalny “zwijacz jointów” Snoop Dogga ujawnia, ile jointów skręcił przez 6 lat

Czy wiesz, że amerykański raper Snoop Dogg pali kilkadziesiąt jointów z marihuaną dziennie? Cóż, to zaskakujące, ale prawdziwe. W 2013 r. podczas sesji pytań i odpowiedzi na Twitterze, obliczył, że pali około 81 jointów dziennie.

W najnowszym wywiadzie jego osobista pracowniczka zajmująca się skręcaniem jointów oznajmiła jednak, że dziennie skręca dla niego od 75 do 150 jointów.

51-letni Snoop Dogg mieszka w Kalifornii, gdzie używanie marihuany jest legalne, co daje mu możliwość kupowania i spożywania konopi, a nawet zatrudniania personelu do robienia skrętów.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych
renegade piranha
Renegade Piranha, która zajmuje się skręcaniem jointów dla Snoop Dogg’a

Renegade Piranha, jego pracowniczka zajmująca się skręcaniem jointów, ujawniła, że od 2016 roku skręciła około 450 000 jointów dla amerykańskiego rapera.

Podczas rozmowy w australijskim programie radiowym zatytułowanym „The Kyle and Jackie O Show” Piranha została zapytana, ile jointów już skręciła dla rapera.

Całe życie tego nie robiłam, ale dla zabawy obliczyłam, ile jointów skręciłam od 2016 roku. Szacuję, że ponad 450 000. Robię około 250 gramów dziennie, co daje od 75 do 150 bluntów.”

Co więcej, Snoop Dogg ujawnił w czerwcu, że jego osobisty „pracownik od skręcania jointów” otrzymał podwyżkę z powodu rosnącej inflacji. Według doniesień, zarabia ona około 50,000$ rocznie.

Piranha dodała, że oprócz tego, że Snoop pali od 75 do 150 jointów dziennie, to nigdzie nie rusza się bez blanta.

Podczas wywiadu z Howardem Sternem w 2019 r. Snoop Dogg oznajmił, że postanowił zatrudnić profesjonalnego „zwijacza jointów” ze względu na to, że samodzielne skręcanie jointów zabiera mu dużo czasu podczas dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować