- Reklama -
Banner

Snoop Dogg ma pracownika, któremu płaci 50,000$ rocznie za kręcenie bluntów

Snoop Dogg ma pracownika, któremu płaci 50,000 dolarów rocznie za skręcanie bluntów – powiedział raper podczas ostatniego występu w The Howard Stren Show. Komik Seth Rogen potwierdził, że obserwował jak pracownik ćwiczy swoje rzemiosło podczas posiedzenia ze Snoopem.

On wie, jak ocenić wyraz twarzy. Kiedy wydaje mu się, że potrzebujesz blunta, skręci ci jednego.” – powiedział Rogen. “Wyczucie czasu tego sku***syna jest nieskazitelne” – dodał Snoop.

Stern poprosił Snoopa o wyjaśnienie, czy ta osoba została przez niego zatrudniona, a raper odpowiedział, że „to jego P-R-A-C-A, jego zawód”. „Kiedy zapytasz go “co robisz?”, odpowie – “Jestem skręcaczem bluntów” – powiedział. „P-B-R, Professional Blunt Roller”. „Jeśli jesteś świetny w czymś, czego potrzebuję, zatrudniam cię”. – dodał Snoop.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Snoop nie tylko płaci mu 50 000 $ rocznie za kręcenie bluntów, ale szczęśliwiec może liczyć na dodatkowe bonusy: może palić marihuanę, którą kupuje Snoop Dogg, jeździ na opłacone wycieczki, dostaje darmową odzież i inne produkty, które otrzymuje raper.

Praca dla Snoopa prawdopodobnie nie jest łatwa, lekka i przyjemna. W 2012 r. raper powiedział, że pali 81 bluntów dziennie.

Rogen dodał, że spędził wiele godzin paląc ze Snoopem i zahipnotyzował go profesjonalizm blunt rollera.

Dla kogoś, kto pali dużo zioła, jest to ku*wa fascynujące. Szczerze mówiąc, spędzam dużo czasu na kręceniu bluntów, więc być może warto zatrudnić kogoś do tego” – powiedział Rogen.

W filmie opublikowanym we wtorek, znajdziesz więcej treści dotyczącej marihuany z tego samego wywiadu z Howardem Sternem, w którym Snoop i Rogen dają również porady dla nowicjuszy dotyczące palenia marihuany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować