Snoop Dogg ma pracownika, któremu płaci 50,000$ rocznie za kręcenie bluntów

Snoop Dogg ma pracownika, któremu płaci 50,000 dolarów rocznie za skręcanie bluntów – powiedział raper podczas ostatniego występu w The Howard Stren Show. Komik Seth Rogen potwierdził, że obserwował jak pracownik ćwiczy swoje rzemiosło podczas posiedzenia ze Snoopem.

Snoop Dogg płaci 50,000 dolarów rocznie za skręcanie bluntów
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

On wie, jak ocenić wyraz twarzy. Kiedy wydaje mu się, że potrzebujesz blunta, skręci ci jednego.” – powiedział Rogen. “Wyczucie czasu tego sku***syna jest nieskazitelne” – dodał Snoop.

Stern poprosił Snoopa o wyjaśnienie, czy ta osoba została przez niego zatrudniona, a raper odpowiedział, że „to jego P-R-A-C-A, jego zawód”. „Kiedy zapytasz go “co robisz?”, odpowie – “Jestem skręcaczem bluntów” – powiedział. „P-B-R, Professional Blunt Roller”. „Jeśli jesteś świetny w czymś, czego potrzebuję, zatrudniam cię”. – dodał Snoop.

Snoop nie tylko płaci mu 50 000 $ rocznie za kręcenie bluntów, ale szczęśliwiec może liczyć na dodatkowe bonusy: może palić marihuanę, którą kupuje Snoop Dogg, jeździ na opłacone wycieczki, dostaje darmową odzież i inne produkty, które otrzymuje raper.

Praca dla Snoopa prawdopodobnie nie jest łatwa, lekka i przyjemna. W 2012 r. raper powiedział, że pali 81 bluntów dziennie.

Rogen dodał, że spędził wiele godzin paląc ze Snoopem i zahipnotyzował go profesjonalizm blunt rollera.

Dla kogoś, kto pali dużo zioła, jest to ku*wa fascynujące. Szczerze mówiąc, spędzam dużo czasu na kręceniu bluntów, więc być może warto zatrudnić kogoś do tego” – powiedział Rogen.

W filmie opublikowanym we wtorek, znajdziesz więcej treści dotyczącej marihuany z tego samego wywiadu z Howardem Sternem, w którym Snoop i Rogen dają również porady dla nowicjuszy dotyczące palenia marihuany.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -