- Reklama -
Banner

Weed Boxing – Mike Tyson promuje walki pod wpływem marihuany

Wyobraźcie sobie boks jakiego nie znał świat – bokserzy stoją w ringu, ale zanim zaczną walczyć, muszą spalić jointa albo zapalić z bonga. Tak, dobrze słyszycie. Były mistrz wagi ciężkiej i przedsiębiorca w branży konopi, Mike Tyson, zorganizował coś, co nazywa “Weed Boxing Championship”, i to wszystko odbyło się 27 sierpnia na Koh Samui, trzeciej co do wielkości wyspie Tajlandii.

Zasady i szczegóły – Co musisz wiedzieć

Zgodnie z informacjami od Javiera Hasse z Benzinga Cannabis Insider, zasady są proste, ale jednocześnie fascynujące. Każdy uczestnik musi “zapalić bonga lub skręta” przed przystąpieniem do walki. Ale nie martwcie się, nie będzie niespodzianek ze strony agencji antydopingowych, takich jak WADA czy USADA. Wszyscy zawodnicy muszą być pod wpływem przed walką, która będzie składać się z trzech rund po trzy minuty każda.

Co dla widzów?

I dla tych, którzy lubią być bliżej akcji, jest coś specjalnego. Widzowie również będą zachęcani do palenia tej samej marihuany, co bokserzy. To wydarzenie odbędzie się na Samui International Muay Thai Stadium, więc można spodziewać się sporej publiczności.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Dekryminalizacja marihuany w Tajlandii

Warto przypomnieć, że w czerwcu 2022 roku marihuana została zalegalizowana w Tajlandii. W rezultacie, sklepy i stragany zaczęły się pojawiać jak grzyby po deszczu, oferując produkty wysokiej jakości, które wcześniej były dostępne tylko dla tych, którzy byli gotowi złamać prawo.

Fuzja Muay Thai i turystyki konopnej

Turystyka związana z Muay Thai jest już dobrze ugruntowana, ale turystyka konopna to stosunkowo nowy fenomen w Tajlandii. To wydarzenie wygląda na fuzję obu tych światów. I choć będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w kraju, to z pewnością nie będzie ostatnie.

Co z Samym Tysonem?

Jeśli zastanawiacie się, czy Mike Tyson weźmie udział w rywalizacji, odpowiedź brzmi: nie. Jego firma Tyson 2.0 w ciągu ostatnich kilku lat odniosła sukcesy w wielu stanach. W marcu 2023 r. Mike Tyson otworzył swój Coffee Shop w Amsterdamie, który oferuje szeroką gamę produktów sygnowanych marką TYSON 2.0.

Podsumowanie

Były mistrz wagi ciężkiej i przedsiębiorca w branży marihuany, Mike Tyson, wprowadza do sportu nową koncepcję z “Mistrzostwami Weed Boxing”. Pierwsze takie wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia na wyspie Koh Samui w Tajlandii. Zasady są nietypowe, gdyż każdy z zawodników musi przed walką palić marihuanę. Nie będzie interwencji ze strony WADA czy USADA, a widzowie także będą zachęcani do palenia tej samej marihuany, co zawodnicy. Wydarzenie to zbiega się z niedawną dekryminalizacją marihuany w Tajlandii i ma potencjał, aby połączyć światy turystyki związanej z Muay Thai i marihuaną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 

Mogą Cię zainteresować