- Reklama -
Banner

10 niepisanych zasad palenia marihuany – poradnik dla stonerów

Choć nie ma określonych instrukcji dotyczących palenia konopi, istnieje kilka niepisanych zasad, których każdy palacz marihuany powinien przestrzegać. Jeśli nie jesteś zbyt skłonny do przestrzegania zasad, traktuj je jako wskazówki dla przyszłych stonerów.

Cały sens stosowania odpowiedniej “etykiety palacza” polega na poprawie wrażeń z konsumpcji i zapewnieniu, że Ty i Twoi kumple przestrzegacie tych samych zasad. Jeśli chcesz być dobrze postrzegany wśród użytkowników marihuany, powinieneś przestrzegać tych zasad.

Od przysięgi, że nigdy nie skradniesz zapalniczki swojemu przyjacielowi, do zawsze podawania jointa w lewo – oto dziesięć przykazań palenia marihuany.

1. Nie będziesz przetrzymywać jointa

Podawaj jointa szybko

Chyba że chcesz kogoś zdenerwować. Najlepiej jest utrzymywać jointa w ruchu. W przeciwnym razie to prawdopodobnie będzie ostatnia sesja, jaką kiedykolwiek przeprowadzisz ze swoimi przyjaciółmi. Zaciągnij się dwa-trzy razy i podaj dalej, w lewo.

2. Zawsze oddasz zapalniczkę

Nie przyklejaj zapalniczki

Kradzież zapalniczki to grzech, zwłaszcza wśród stonerów. Bądź więc milutki i oddaj zapalniczkę, bo inaczej nikt więcej Ci jej nie zaufa. Co gorsza, staniesz się tym gościem, który zawsze kradnie zapalniczki.

3. Podzielisz się swoją marihuaną

Dziel się ziołem

Pojawienie się na sesji z pustymi rękami jest po prostu niegrzeczne. Zawsze przynoś swoje zielsko. Nikt nie lubi darmozjadów. Korzystając z marihuany kogoś innego, zawsze zaoferuj rekompensatę na następnej sesji. Tak wygląda uprzejmość wśród konsumentów ganji.

4. Podawaj w lewo

Podawaj jointa w lewo

Od momentu, kiedy człowiek zapalił pierwszego jointa, zasadą zawsze było podawanie go w lewo. Jeśli jest was tylko dwoje, to nie ma to większego znaczenia. Ale przy paleniu w większych grupach, podawanie w lewo to po prostu niepisana zasada stonerów, chociaż jedna z najważniejszych.

5. Prawo Pascala, kto kręci, ten rozpala

Prawo Pascala - kto kręci ten rozpala

Skręcanie jointa może wymagać dużego doświadczenia, przygotowania i cierpliwości. Z tego powodu ten, kto skręca, ten rozpala jointa i jako pierwszy zaciągna się. Nie martw się, jak nauczysz się skręcać i koledzy będą mówić, że to Ty powinieneś skręcić jointa, przyjdzie kolej na Ciebie.

6. Nie będziesz narzekać na zioło innych

Nie narzekaj na czyjeś zioło

Jeśli nie zaczyna kwitnąć na niej pleśń, nigdy nie narzekaj na marihuanę dostarczoną przez innych. Jest to niegrzeczne i nie przystoi użytkownikowi konopi. W końcu byli na tyle mili, że podzielili się nią z tobą. Nie narzekaj na marihuanę innej osoby, chyba że masz coś lepszego do podzielenia się.

7. Miej przygotowaną playlistę

Muzyka do palenia marihuany

Oczywiście, marihuana i muzyka idą ze sobą w parze. Kiedykolwiek planujesz sesję konsumpcji, czy to w garażu, czy na łonie natury, odpowiednia playlista z muzyką przyjazną dla konsumentów marihuany jest koniecznością.

8. Nie śliń jointa

Nie śliń jointa

Nikt nie lubi zaciągać się jointem z mokrym filterkiem. Zawsze jest ten jeden gość, którego ślina jest całym joincie. Miej suche usta, nie wkładaj jointa zbyt głęboko do ust i szanuj kompanów, z którymi konsumujesz.

9. Zawsze pozostaniesz ciekawy

Częścią tego, co sprawia, że nasza społeczność jest tak wyjątkowa, jest ciekawość, która skłoniła nas do spróbowania marihuany pierwszy raz. W miarę jak branża ewoluuje, konsumentom przystoi pozostać ciekawymi, próbować nowych metod konsumpcji i eksperymentować z najnowocześniejszymi urządzeniami.

10. Nigdy nie powielisz stereotypu stonera

Nie powielaj stereotypu palacza

Jednym z najtrudniejszych aspektów miłości do marihuany jest unikanie wprowadzania stereotypu leniwego stonera. Obecnie wiele osób używa jej z innych powodów niż tylko bycie na haju. Dołóż swoją cegiełkę jako członek społeczności konopnej i reprezentuj naszą kulturę z dumą i szacunkiem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.

Mogą Cię zainteresować