- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Wysłał 7 kilogramów marihuany zapakowane w świąteczne opakowanie

Rozpoczął się sezon na wysyłanie prezentów i życzeń świątecznych za pośrednictwem poczty. Ale nie jest mądrym pomysłem, aby wysyłać środki odurzające za pomocą poczty.

marihuana-wyslana-poczta-kurierem
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Zwłaszcza 7 kilogramów marihuany.

Człowiek z Kolorado, wysłał ponad 7 kilogramów marihuany zawinięte w świąteczne opakowanie do Desmond Hotel Nowym Jorku, niedaleko Albany.

David Malchow był odbiorcą pakietu i został aresztowany przez władze lokalne, kiedy poszedł odebrać paczkę do recepcji hotelu. Przesyłka pochodziła z Kolorado, a jej zapach niewątpliwie wskazywał na gandzię.

Przesyłka nie została zbyt dobrze zabezpieczona, i uwalniał się z niej zapach marihuany, co było głównym powodem dekonspiracji. Ostatnie doniesienia dowodzą, że coraz częściej wysyła się marihuanę za pośrednictwem poczty.

- Reklama - Cannabis Light logo

Chociaż nigdy nie było mądrym pomysłem, aby wysyłać marihuanę za pośrednictwem poczty, to teraz, kiedy urzędy pocztowe są w szczycie sezonu, to należy unikać podejmowania tego typu ryzyka.

Oczywiście, gdyby nie było zakazu marihuany w Albany,to mieszkańcy Nowego Jorku nie musieliby sprowadzać jej z Kolorado.

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -