Strona głównaAktualnościKryminalneWysłał 7 kilogramów marihuany zapakowane w świąteczne opakowanie

Wysłał 7 kilogramów marihuany zapakowane w świąteczne opakowanie

Rozpoczął się sezon na wysyłanie prezentów i życzeń świątecznych za pośrednictwem poczty. Ale nie jest mądrym pomysłem, aby wysyłać środki odurzające za pomocą poczty.

Zwłaszcza 7 kilogramów marihuany.

Człowiek z Kolorado, wysłał ponad 7 kilogramów marihuany zawinięte w świąteczne opakowanie do Desmond Hotel Nowym Jorku, niedaleko Albany.

David Malchow był odbiorcą pakietu i został aresztowany przez władze lokalne, kiedy poszedł odebrać paczkę do recepcji hotelu. Przesyłka pochodziła z Kolorado, a jej zapach niewątpliwie wskazywał na gandzię.

Przesyłka nie została zbyt dobrze zabezpieczona, i uwalniał się z niej zapach marihuany, co było głównym powodem dekonspiracji. Ostatnie doniesienia dowodzą, że coraz częściej wysyła się marihuanę za pośrednictwem poczty.

Chociaż nigdy nie było mądrym pomysłem, aby wysyłać marihuanę za pośrednictwem poczty, to teraz, kiedy urzędy pocztowe są w szczycie sezonu, to należy unikać podejmowania tego typu ryzyka.

Oczywiście, gdyby nie było zakazu marihuany w Albany,to mieszkańcy Nowego Jorku nie musieliby sprowadzać jej z Kolorado.

1 KOMENTARZ

  1. “Chociaż nigdy nie było mądrym pomysłem, aby wysyłać marihuanę za pośrednictwem poczty, to teraz, kiedy urzędy pocztowe są w szczycie sezonu, to należy unikać podejmowania tego typu ryzyka.” Właśnie teraz jest szansa, że z powodu nawału roboty, przegapią to i owo 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -

Mogą Cię zainteresować