- Reklama -
Banner

Worki które nie przepuszczają zapachu marihuany

 

Wraz z rosnącym poparciem dla legalizacji marihuany, przychodnie i sklepy rekreacyjne starają znaleźć się właściwe opakowania do sprzedaży detalicznej marihuany. Nowojorska firma Stink Sack wyszła naprzeciw konsumentom konopi i stworzyła torby na trawkę, wykonane w 100% z polietylenu jako “innowacyjne rozwiązanie do przechowywania trawki dla konsumentów konopi, plantatorów, przychodni i sklepów z marihuaną do użytku rekreacyjnego.”

Stink Sack są w różnych rozmiarach i wzorach, w tym przyciemnione, z nadrukiem leoparda i w czaszki. W kolorado, opakowania chroniące przed dziećmi są wymogiem w ramach przepisów odnośnie marihuany rekreacyjnej. Worki na marihuanę chroniące przed zapachem wyposażone są w opatentowaną blokadę na dwukrotne otwarcie. Firma oferuje też nadruki własnych projektów.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Worki na konopie są tanie, wielokrotnego użytku i pasują do każdej kieszeni. Zapobiegają ona zgnieceniu topów, więc są świetne dla palaczy w podróży, lub na piknik. Jeśli policjant czai się na ciebie kiedy Ty chcesz sobie spokojnie zapalić ciesząc się słońcem, to nie ma obaw, że wyczuje on powiew zieleni. Worki naprawdę oferują całkiem solidną barierę zapachu. Filmik z Youtube “Stink Sack Man” pokazuje jak przechodnie na Venice Beach próbowali wywęszyć w których workach jest ganja, a w których są pieniądze, jednak bezskutecznie:

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować