- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Worki które nie przepuszczają zapachu marihuany

 

worki-do-przechowania-marihuany-bez-zapachu
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Wraz z rosnącym poparciem dla legalizacji marihuany, przychodnie i sklepy rekreacyjne starają znaleźć się właściwe opakowania do sprzedaży detalicznej marihuany. Nowojorska firma Stink Sack wyszła naprzeciw konsumentom konopi i stworzyła torby na trawkę, wykonane w 100% z polietylenu jako “innowacyjne rozwiązanie do przechowywania trawki dla konsumentów konopi, plantatorów, przychodni i sklepów z marihuaną do użytku rekreacyjnego.”

Stink Sack są w różnych rozmiarach i wzorach, w tym przyciemnione, z nadrukiem leoparda i w czaszki. W kolorado, opakowania chroniące przed dziećmi są wymogiem w ramach przepisów odnośnie marihuany rekreacyjnej. Worki na marihuanę chroniące przed zapachem wyposażone są w opatentowaną blokadę na dwukrotne otwarcie. Firma oferuje też nadruki własnych projektów.

Worki na konopie są tanie, wielokrotnego użytku i pasują do każdej kieszeni. Zapobiegają ona zgnieceniu topów, więc są świetne dla palaczy w podróży, lub na piknik. Jeśli policjant czai się na ciebie kiedy Ty chcesz sobie spokojnie zapalić ciesząc się słońcem, to nie ma obaw, że wyczuje on powiew zieleni. Worki naprawdę oferują całkiem solidną barierę zapachu. Filmik z Youtube “Stink Sack Man” pokazuje jak przechodnie na Venice Beach próbowali wywęszyć w których workach jest ganja, a w których są pieniądze, jednak bezskutecznie:

 

- Reklama - Cannabis Light logo

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -