- Reklama -
Banner

Snoop Dogg zdradził, ile miał lat, kiedy pierwszy raz zapalił marihuanę

W wywiadzie dla Esquire, Snoop Dogg zdradził, ile miał lat, kiedy zaczął palić marihuanę, opowiedział o jego słynnym przezwisku oraz podzielił się swoimi filozoficznymi przekonaniami.

“Moja mama dała mi to imię. Uwielbiałem Peanuts i Charliego Browna. Snoopy był moją ulubioną postacią z kreskówek, kiedy dorastałem. Tak dużo go oglądałem, że zacząłem wyglądać jak on.”

Wiele lat później pseudonim Snoop’a zaczął ewoluować: Snoop Lion, Snoopzilla czy Dogfather.

“W kulturze czarnych niektóre dzieci dostają pseudonimy, które zostają na zawsze i przeważają nad prawdziwymi imionami. Jestem jednym z tych przypadków.”

Snoop w wywiadzie zdradził również, że pierwsze spróbowanie marihuany było istotną chwilą w jego życiu, która określiła jego osobowość i zmieniła jego życie na zawsze.

“Po raz pierwszy spróbowałem marihuany w latach siedemdziesiątych, z jednym z moich wujków. Mieli te małe “karaluchy” na stole – te częściowo wypalone papierosy z marihuaną – i było trochę likieru Schlitz Malt. Wszedłem tam i napiłem się Schlitz’a, a mój wujek zapytał mnie, czy chcę zapalić końcówkę jointa. A ja na to: “Tak”. Odpalił karalucha, a ja zaciągnąłem się tym skurwielem. Miałem około ośmiu lub dziewięciu lat.”

Oczywiście osiem lub dziewięć lat to zdecydowanie za wcześnie na próbowanie marihuany, ale w przypadku Snoop’a mogło to być nieuniknione. Być może wczesne spróbowanie konopi, zaowocowało długą listą osiągnięć i niedawnym wprowadzeniem Snoop’a na Aleję Gwiazd w HollyWood.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować