- Reklama -
Banner

Snoop Dogg opowiada, jak przemycił jointa do Białego Domu i spalił go w toalecie

Snoop Dogg, jako jeden z niewielu celebrytów, miał okazję zapalić jointa w Białym Domu. Przyznał się do tego w wywiadzie, w którym został zapytany o najciekawsze miejsca, w których palił gajnę.

W niedawnym wywiadzie dla BroBible promującym jego nowy pokrowiec na piwo Corona, wujek Snoop został zapytany o wyjątkowe, niezapomniane miejsca, w których miał okazję skonsumować jointa. Można by pomyśleć, że Snoop po prostu zdradzi jakieś ciekawe miejsce, w którym miał okazję być. Jeśli pali się ponad 81 jointów dziennie, to joint musi być rozpalony praktycznie przez cały czas, więc pytanie o najciekawsze miejsce, w którym palił jointa, wydaje się być głupie.

Historia o tym, jak Snoop Dogg palił jointa w Białym Domu

Snoop odpowiedział jednak: „Łazienka w Białym Domu. Stary, nie ma nic lepszego niż Biały Dom.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Według Snoopa wszystko to wydarzyło się, gdy ikona jazzu Herbie Hancock otrzymała „jakiś rodzaj nagrody od prezydenta” i został zaproszony przez ówczesnego prezydenta Obamę do świętowania w Białym Domu. To prawdopodobnie umiejscawia historię w 2013 roku, kiedy Hancock został uhonorowany w Kennedy Center za jego całokształt twórczości.

W każdym razie podczas imprezy towarzyszącej wydarzeniu Snoop musiał na chwilę uciec, aby zrobić sobie przerwę. Lub, jak to ujął:

Wszyscy jedli drogie jedzenie, którego ja nigdy bym nie zjadł. Mówię: „Co to do cholery to drogie gówno? Smażone ślimaki i gówno. Do diabła, nie”.

Po zauważeniu niektórych wynajętych pracowników Snoop udał się do kuchni, a następnie zapytał, gdzie jest łazienka. Miał w skarpetce blunta, którego ukrył przed ochroną Białego Domu.

„Podchodzi do mnie kamerdyner i mówi: „Musisz zrobić jedynkę czy dwójkę?”. Odpowiedziałem: „Trójkę”. On zapytał: „Co to jest trójka?”. Snoop zasymulował ręką palenie jointa, przykładając kilkukrotnie dłoń do ust, jakby smażył blunta.”

Wujek Snoop wspominał: „Powiedział:„ Aaa, ta łazienka tam jest ”, sugerując, że kuchnia Białego Domu ma wyznaczoną łazienkę do palenia trawki. I jak poświadczy każdy pracownik kuchni, zawsze jest mroźnia lub łazienka zarezerwowana dla pracowników, którzy muszą zrobić podobną przerwę, co Snoop.

Chociaż historia przedstawiona w wywiadzie dla BroBible przedstawiała sytuację, gdy Snoop pierwszy raz rozpalił zioło w Białym Domu, ale nie ostatni. W 2018 roku wrócił do Pennsylvania Avenue 1600, by zaprotestować przeciwko ówczesnemu prezydentowi Trumpowi – oczywiście paląc trochę konopi na przeciwko Białego Domu. Opublikował to nawet na Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 

Mogą Cię zainteresować