- Reklama -
Banner

Rząd Jamajki oficjalnie potwierdził legalizacje marihuany

Rząd Jamajki zdecydował się na depenalizację posiadania niewielkich ilości marihuany.

Mimo, że wiele osób o tym nie wie, to do wczoraj marihuana na Jamajce była nielegalna. Ale dzisiaj to się zmienia, i będzie można posiadać przy sobie 2 uncje czyli koło 57g.

Drugiego czerwca rząd Jamajki ogłosił, że poważnie rozważają wprowadzenie pewnych zmian w kraju który słynie z marihuany, szczególnie dekryminalizacji posiadania niewielkich ilości. Dzisiaj rząd Jamajki oficjalnie ogłosił reformę prawa narkotykowego w Kraju.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Minister sprawiedliwości Mark Golding podpisał ustawę zezwalającą na posiadanie do dwóch uncji (57g) marihuany. Pan Golding powiedział, że marihuana jest również zalegalizowana do celów religijnych, medycznych i naukowych.

Chciałbym podkreślić, że proponowane zmiany w prawie nie mają na celu promocji lub aprobaty do stosowania marihuany w celach rekreacyjnych,” powiedział Golding. “Celem jest zapewnienie bardziej oświeconego podejścia.

Oczekuje się, że zatwierdzone zmiany wejdą w życie na początku września. Jamajczycy twierdzą, że legalizacja jest wielkim zwycięstwem ruchu Rastafarian Jamajki, którzy uważają ganje za świętość.

Ostatnie zmiany w przepisach prawa narkotykowego w takich krajach jak Urugwaj, i stanach Kolorado czy Waszyngton mają duży wpływ na kampanie legalizacyjną na całym świecie. Prezydent Kingston Angela Brown Burke powiedziała niedawno, że “Nadszedł czas, aby zapewnić Jamajczykom korzystać z branży marihuany”.

Korespondenci mówią, że wielu Jamajczyków czekało na dekryminalizacje marihuany, co wiąże się z korzyściami gospodarczymi na wyspie, zmniejszeniem wysokiego bezrobocia i zadłużenia Jamajki.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować