Dołącz do nas

Legalizacja

Rząd Jamajki oficjalnie potwierdził legalizacje marihuany

marihuana-jamajka-legalna-legalizacja

Rząd Jamajki zdecydował się na depenalizację posiadania niewielkich ilości marihuany.

Mimo, że wiele osób o tym nie wie, to do wczoraj marihuana na Jamajce była nielegalna. Ale dzisiaj to się zmienia, i będzie można posiadać przy sobie 2 uncje czyli koło 57g.

Drugiego czerwca rząd Jamajki ogłosił, że poważnie rozważają wprowadzenie pewnych zmian w kraju który słynie z marihuany, szczególnie dekryminalizacji posiadania niewielkich ilości. Dzisiaj rząd Jamajki oficjalnie ogłosił reformę prawa narkotykowego w Kraju.

Minister sprawiedliwości Mark Golding podpisał ustawę zezwalającą na posiadanie do dwóch uncji (57g) marihuany. Pan Golding powiedział, że marihuana jest również zalegalizowana do celów religijnych, medycznych i naukowych.

Chciałbym podkreślić, że proponowane zmiany w prawie nie mają na celu promocji lub aprobaty do stosowania marihuany w celach rekreacyjnych,” powiedział Golding. “Celem jest zapewnienie bardziej oświeconego podejścia.

Oczekuje się, że zatwierdzone zmiany wejdą w życie na początku września. Jamajczycy twierdzą, że legalizacja jest wielkim zwycięstwem ruchu Rastafarian Jamajki, którzy uważają ganje za świętość.

Ostatnie zmiany w przepisach prawa narkotykowego w takich krajach jak Urugwaj, i stanach Kolorado czy Waszyngton mają duży wpływ na kampanie legalizacyjną na całym świecie. Prezydent Kingston Angela Brown Burke powiedziała niedawno, że “Nadszedł czas, aby zapewnić Jamajczykom korzystać z branży marihuany”.

Korespondenci mówią, że wielu Jamajczyków czekało na dekryminalizacje marihuany, co wiąże się z korzyściami gospodarczymi na wyspie, zmniejszeniem wysokiego bezrobocia i zadłużenia Jamajki.

Kwiaty konopi CBD
Reklama
Susz CBD

Opublikowany

dnia

1 Komentarz

1
Skomentuj artykuł!

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na komentarze
0 Obserwujących
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętsze komentarze
  Subskrybuj temat  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
abc
Gość
abc

super, lece palic!

Popularne