- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Legalizacja marihuany w Angli przyniesie ponad miliard funtów zysku!

Legalizacja marihuany będzie generować do 1,25mld funtów z podatków i oszczędności dla rządu w Anglii i Walii, według badań opublikowanych w tym tygodniu.

Raport Instytutu Badań Społeczno -Ekonomicznych na zlecenie Fundacji Beckley jako pierwszy przedstawił korzyści ekonomiczne jakie przyniosła by legalizacja marihuany w Anglii.

legalizacja-marihuana-anglia-wielka-brytania-konopie
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Amanda Feilding, dyrektor Fundacji Beckley, potwierdziła niepowodzenia w walce z konsumentami marihuany  – zarówno w kategoriach ekonomicznych i zdrowotnych.

“W czasach kryzysu gospodarczego, konieczne jest zbadanie możliwości bardziej ekonomicznej polityki narkotykowej. Nasza obecna polityka zakazująca posiadania i hodowli marihuany okazała się porażką na każdym poziomie. Użytkownicy nie są bezpieczni załatwiając interesy z dilerami, a marihuana jako jedna z największych gałęzi przemysłu na świecie, jest w rękach karteli narkotykowych. Miliony użytkowników każdego roku popełnia przestępstwo, a to rzuca cień na przyszłość, tworzy przemoc i niestabilność, szczególnie w krajach produkujących marihuanę jak i tych tranzytowych.”

Raport sugeruje, że rocznie 200-300 milionów funtów (ok 1,5mld PLN) rząd Anglii wydaje na policję która ściga ludzi za jointa, koszty sądowe z tym związane i leczenie uzależnień.

Ponadto, może oczekiwać, że podatki od sprzedaży legalnej marihuany mogą wygenerować od 0,4mld do 0,9mln funtów.

- Reklama - Cannabis Light logo

Autorzy wyciągnęli wnioski, i zalecili dalsze badania nad legalizacją, które obejmą pozytywy i negatywy ze sprzedaży legalnej marihuany.

Nie ma jeszcze informacji, czy Anglia zalegalizuje marihuanę, ale widząc tyle korzyści, rząd powinien zrobić to jak najszybciej. W Angli mnóstwo ludzi pali zielsko, a jeszcze więcej hoduje je w domu. Powstały tam nawet mafie które używają dronów z kamerami termowizyjnymi do wykrycia domowej hodowli, którą potem okradają lub nakładają haracz na ich właścicieli.

Pełny raport jest dostępny na stronie internetowej iser.essex.ac.uk

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl


Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -