- Reklama -
Banner

Niezwykła plantacja konopi ukryta za tunelem w stogu siana. Policja ujawniła nielegalną uprawę

Bielscy kryminalni dokonali spektakularnego odkrycia, zatrzymując 41-letniego mieszkańca powiatu bielskiego w związku z nielegalną plantacją konopi na jego posesji ukrytą w stogu siana. Funkcjonariusze ujawnili znaczną ilość marihuany ukrytej w nietypowym miejscu – w pomieszczeniu zbudowanym z bel słomy.

W trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych, mundurowi znaleźli słoiki z suszem oraz szklane lufki wypełnione tą substancją. Pomimo zapewnień mężczyzny, że nie posiada więcej nielegalnych substancji, funkcjonariusze nie dali wiary jego słowom i kontynuowali czynności, wspierani przez policyjnego psa szkolonego do wykrywania substancji zabronionych.

stog siana w ktorym uprawiano marihuane

Podczas szczegółowych czynności, policjanci zauważyli ukryty tunel w stosie słomianych bel, prowadzący do pomieszczenia z drewnianej konstrukcji. Tam znajdowała się nielegalna plantacja konopi indyjskich – łącznie 60 roślin oraz 3 szklane słoiki wypełnione suszem, które okazały się zawierać marihuanę o łącznej wadze blisko 400 gramów.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

41-latek usłyszał dwa zarzuty: nielegalnej uprawy konopi w związku z nielegalnym wytwarzaniem znacznej ilości konopi indyjskich, za co grozi mu do 20 lat więzienia, oraz nielegalnej uprawy, za co może zostać skazany na maksymalnie 8 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować