- Reklama -
Banner

Chcesz zostać koneserem marihuany? Ta szkoła Cię tego nauczy

Spis treści

Podobnie jak z kawą, winem czy nawet serem, w każdej z tych dziedzin znajdują się specjaliści, którzy rozróżniają nawet najmniejsze niuanse. Przemysł marihuany chce wyszkolić mistrzów, którzy w zakresie marihuany będą wiedzieli wszystko.

Koneserzy marihuany będą mogli zrozumieć zawiłości związane z marihuaną i edukować innych, jaka żywność i napoje pasują do danych profili zapachowych w danej odmianie marihuany.

Firmy takie jak Cultivating Spirits i Trichome Institute mają w ofercie kursy, które nauczą jak odróżniać smaki marihuany i przygotują jej entuzjastów do bycia ekspertem w tym zakresie.

Marihuana zawiera związki organiczne takie jak terpeny i flawonoidy (które nawiasem mówiąc, są również w winie), które odpowiadają za zapach danej odmiany. Terpeny i flawonoidy mają wpływ na aromat i smak, a jeśli chodzi o konopie to odpowiadają one za 80% zapachu, jak twierdzi Cultivating Spirits.

Założyciel firmy, Peter Wolf, zorganizował dwa poziomy studiów na temat marihuany.

Pierwszy poziom nazywa się “The scientific art of dissecting cannabis flower for total quality control and variety type designation”. Oznacza to, że studenci uczą się identyfikować i oceniać konopie w oparciu o ich strukturę i unikalne cechy.

Miłośnicy konopi od dawna są znani ze skrupulatnego oceniania różnych charakterystyk ulubionych kwiatów. Rzeczy takie jak zapach, gęstość trichomów i dojrzałość kwiatów od dawna były porównywane w podziemnym świecie konopi. Teraz Trichome Institute chce standaryzować proces oceniania marihuany.

Po krótkim wprowadzeniu, studenci uczą się oceniać kwiaty na podstawie struktury kwiatu, profesjonalnie przycinać topy, sprawdzać rośliny pod kątem pleśni, owadów i innych kwestii. Na przykład, kiedy kwiaty mają słony zapach, może to wskazywać na słabe przepłukanie, co spowoduje ostrzejszy dym. Uczestnicy mają szeroki wybór kwiatów do oceny, zarówno bardzo dobrze uprawiane, jak i te uprawiane w sposób amatorski.

Następnie, uczestnicy rozpoczynają rozpoznawanie odmian. Rzeczywistość jest taka, że wiele odmian konopi jest błędnie określana zarówno w przychodniach, jak i przez plantatorów. W rezultacie, konsumenci nie mogą być pewni właściwości danych szczepów. Uczniowie kształcą się także w takich tematach jak struktura liścia, efekty fizyczne i aromat. Tylko przez wąchanie kwiatków, powinni być oni w stanie określić, czy jest to szczep indica czy sativa.

Kurs można polecić zarówno amatorom, jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom, ponieważ każdy z nich znajdzie przydatną wiedzę. W stanach, gdzie marihuana jest legalna, taki kurs z pewnością się przyda, zwłaszcza osobom, które chcą pracować jako doradca w zakresie wyboru danej odmiany marihuany.

Zobacz też:

Praca marzenie: Ten facet zarabia paląc marihuanę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować