- Reklama -
Banner

Praca marzenie: Ten facet zarabia paląc marihuanę

Russ Hudson ma pracę, o której większość z nas może tylko pomarzyć. Russ zarabia paląc marihuanę. Zapotrzebowanie rynku na kompleksową analizę i subiektywną opinię dotyczącą każdej odmiany sprawiło, że potrzebni są ludzie odpowiedzialni za testowanie poszczególnych szczepów.

W Hiszpanii istnieje około 300 klubów konopnych. Liberalne prawo pozwala na dołączenie do klubu i konsumpcję trawki na jego terenie.

Russ i jego żona kilka lat temu zdecydowali się, że rozwiną swoją działalność poza granicą. Widzieli szansę w Hiszpanii i po pierwszej wizycie w klubie konopnym wiedzieli, że to jest to.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Poszedłem do pierwszego klubu konopnego i zdałem sobie sprawę, że przypadkowo przeniosłem się do zawodowego i osobistego raju.”

Praca Russ’a polega na kompleksowym opisywaniu danych odmian marihuany, a następnie na opublikowaniu recenzji w internecie. Opracował już nawet swój schemat, według którego ocenia każdy szczep:

Wygląd: Ocenia wygląd i strukturę kwiatu
Aromat: W jaki sposób pachnie topek
Smak: Russ szczegółowo określa smak ziela
Działanie: Opisuje haj (jak zaczyna go odczuwać itp.)
Czas trwania: Jak długo trwa haj i jak szybko schodzi

Opinia Russ’a jest ważna dla każdego właściciela klubu. To od jego profesjonalnej opinii zależy, czy dane zioło trafi do klubu czy nie.

Kiedy Russ oceni dany szczep, przesyła swoją pracę na jego stronę internetową – MarijuanaGames.com. Dla niego to nie tylko praca, ale także sposób na życie. Sam Russ cierpi na zespół stresu pourazowego (PTSD), a marihuana pomaga mu w jego leczeniu.

“Powinniśmy mieć swobodny dostęp do marihuany, bo takie jest nasze prawo. Mocno wierzę, że wykorzystanie rekreacyjne jest również zastosowaniem medycznym. To jest to samo.”

Czy rzuciłbyś swoją obecną pracę, żeby pracować jako recenzent marihuany? Czy zgadzasz się, że każde zastosowanie marihuany jest medyczne? Napisz nam w komentarzu co myślisz na ten temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować