- Reklama -
Banner

9 zawodów które tworzy przemysł marihuany

9 miejsc pracy które tworzy przemysł marihuany

 

Jak w przypadku każdego rozwijającego się przemysłu, istnieje rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników związanych z rynkiem marihuany. Wystarczy spojrzeć na przykład legalizacji marihuany w Kolorado i Waszyngtonie. Oto 9 miejsc pracy które już istnieją w tych dwóch stanach, a po ostatnich wyborach będą dostępne w stanach Alaska, Oregon i Waszyngton DC.

Oprócz dalej wymienionych zawodów które stworzył przemysł marihuany, do prawidłowo funkcjonującego rynku potrzeba też między innymi lobbystów i działaczy, prawników, księgowych, programistów aplikacji i stron internetowych, konsultantów i innch.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

 

1. Nauczyciel

nauczyciel-w-przemysle-marihuany

 

Legalizacja marihuany niesie za sobą potrzebę edukacji w celu zapewnienia możliwości odpowiedzialnego i bezpiecznego używania marihuany. Podobnie jak bezpieczne spożywanie alkoholu i bezpieczny seks, bezpieczne używanie marihuany jest również bardzo ważne.

2. Specjalista od zabezpieczeń

zabezpieczenia-przemysl-marihuany

Bezpieczeństwo obiektów związanych ze sprzedażą marihuany musi być na wysokim poziomie, gdyż byłyby one łakomym kąskiem dla złodziei. Każda przychodnia z marihuaną musi posiadać wyznaczone zabezpieczenia i zapewnić odpowiednie obowiązki dla strażników.

3. Osoba od curingu

curring-praca-przycinanie-topow

Curing jest niezbędny do dekarboksylacji marihuany, dając jej odpowiedni poziom wilgotności, gęstszy dym i większą moc. Mając osobę odpowiedzialną za prawidłowy curing mamy pewność, że marihuana jest na najwyższym poziomie.

4. Przycinacz topów

przycinacz-topow-marihuany

Przycinanie topów jest żmudne i wymaga odpowiedniej techniki, ale na pewno jest konieczne. Pod nadzorem hodowcy, kosmetyczne usuwanie liści z kwiatów pozwala oddzielić dobry stuff od liści.

5. Hodowca

hodowca-marihuany-praca

Plantatorzy i hodowcy muszą mieć czujne oko na każdą z roślin. Są oni odpowiedzialny za klonowanie, przesadzanie, przycinanie, podlewanie i wszystkie inne aspekty potrzebne do hodowli roślin w magazynach.

6. Dr. Joint

lekarz-od-marihuany

Jeśli marihuana używana jest jako lek, bardzo ważnym jest, aby posiadać wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy znają się na marihuanie i będą prawidłowo wystawiać diagnozy i recepty.

7. Hash maker

hash-maker

Twórcy haszu wyodrębniają czyste THC z roślin marihuany. Jest wiele produktów które wymagają czystego THC, i łatwo zrozumieć, dlaczego na to stanowisko jest duże zapotrzebowanie.

8. Budtender

budtender

Podobnie jak w przypadku barmana który miksuje drinki i dostarcza informacji na temat wybranego alkoholu, budtender dostarcza informacji na temat poszczególnych odmian marihuany.

9. Szef marihuanowej kuchni

szef-marihuanowej-kuchni

Zalegalizowana marihuana prowadzi do wyższego zapotrzebowania na marihuanę w formie spożywczej, bo przecież nie każdy lubi palić. W związku z tym, będzie również wyższy popyt na kucharzy którzy wiedzą jak pracować i gotować z marihuaną.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować