- Reklama -
Banner

10 powodów dlaczego marihuana jest dobra dla kobiet

Kobiety kochają marihuanę i nie boją się tego okazywać. Wiele sławnych kobiet, młodych dziewczyn i pracujących mam korzysta z rośliny, którą dała nam Matka Ziemia. Oto 10 powodów, dlaczego marihuana jest dobra dla kobiet.

1. Marihuana jest lekarstwem

marihuana jest lekarstwem

Marihuana może łagodzić bóle menstruacyjne, bóle głowy i inne dolegliwości związane z okresem. Nie wspominając już o odstresowaniu podczas PMS! Podczas tych dni, warto mieć przy sobie jointa.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

2. Marihuana jest dla wszystkich

marihuana dla wszystkich

Palące dziewczyny obalają stereotyp, że palenie marihuany jest tylko dla mężczyzn. Zioło jest dla kobiet i dla mężczyzn. Po to wyrosło na ziemi, aby wszyscy mogli z niego korzystać.

3. Trawka pobudza kreatywność

pale marihuany pobudza kreatywność

Od Szekspira do Willie Nelsona, kreatywni ludzie używali marihuany aby uwolnić swoje umysły, tworząc obrazy, wiersze, powieści i pieśni. Współcześnie znane kobiety również korzystają z gandzi, między innymi Patti Smith, Charlize Therone, Sarah Dilverman i Susan Sarandon.

4. Zioło zbliża

zioło zbliża do koleżanek

Palenie trawki z innymi kobietami może być magicznym doświadczeniem, które pobudzi do rozmów na nowym, głębokim emocjonalnie poziomie połączone z wygłupianiem. Będziesz chciała to powtórzyć.

5. Pomaga poczuć się dobrze w swoim własnym świecie

własny swiat po marihuanie

Palenie może być budujące. Po spaleniu jointa z przyjaciółką jedźcie na przejażdżkę rowerową. To doświadczenie pozwoli zrelaksować Ci się po ciężkim dniu pracy w mieście, będąc sam na sam z wiatrem, wodą, stukotem przejeżdżającego pociągu.

6. Pomaga znaleźć czas dla siebie

marihuana czas dla siebie

Trudno jest poświęcić czas tylko dla siebie, równocześnie zajmując się rodziną pracą i wszystkim innym. Palenie trawki nie jest zamiennikiem dla spędzania czasu z najbliższymi, ale może pomóc Ci znaleźć czas dla siebie. Wyłącz telefon, włącz ulubiony album i odpłyń będąc sam na sam ze swoimi myślami.

7. Odpowiednia odmiana może Cię pobudzić

marihuana moze pobudzic

Nie każda odmiana sprawia, że będziesz miała ochotę na słodkie lenistwo. Spróbuj dobrej sativy, takiej jak Jack Herrer w godzinach porannych, a jego cytrynowy, mocny i orzeźwiający zapach zachęci Cię działania.

8. Będąc na haju można nadawać na tych samych falach

nadawanie na tych samych falach po marihaunie

Dobre zioło może przybliżyć Cię do swojego wybranka. Z drugiej strony, jeśli palicie różne szczepy to możecie zacząć nadawać na kompletnie innych falach. Bądź tego świadoma.

9. Może Ci pomóc zobaczyć na świat z innej perspektywy

inny punkt widzenia po marihuanie

Czasami, kiedy musisz coś przemyśleć, joint może sprawić, że popatrzysz na pewne kwestie z innej perspektywy. Może to być szczególnie przydane, kiedy pokłóciłaś się z kimś ważnym dla Ciebie. Przestańcie walczyć i przekażcie sobie fajkę pokoju.

10. Bo kobiety są bardziej podatne na działanie marihuany

kobiety bardziej podatne na marihuane

Wysoki poziom estrogenu u kobiet sprawia, że są one bardziej wrażliwe na działanie konopi, w szczególności THC. Dlaczego więc nie skorzystać z tej dogodności?

 

(Zdjęcia z rawstory.com , thekushweed.blogspot.com , thcfinder.com , tokesignals.com,weddideas.com , cannabisdestiny.com , sprudge.com , tumblr.com , karmajello.com ,jetbebseler.wix.com )

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować