- Reklama -
Banner

USA: 11% pracowników Białego Domu kupowało legalnie marihuanę

Najnowsze badania przeprowadzone przez Consumer Research Around Cannabis wskazują, że 11% pracowników administracji rządowej w Dystrykcie Kolumbii kupowało marihuanę w legalnych sklepach. 11 procent to więcej, niż wynosi średnia stanowa, według której 8 procent dorosłych mieszkańców D.C przynajmniej raz kupowało marihuanę w sklepie.

Pracownicy umysłowi stanowią 55 procent konsumentów marihuany w Dystrykcie Kolumbii, a 38 procent konsumentów ma pracę rządową. To tylko niektóre z intrygujących wniosków, do których doszli naukowcy z Green Market Report.

W sondzie wzięło udział 1368 konsumentów marihuany ze stolicy USA. Badania przeprowadzone w okolicy Dystryktu Kolumbii wskazują, że 41,7 procent pracowników rządu federalnego w Waszyngtonie poparło legalizację marihuany.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Statystyki dotyczące konsumentów marihuany w USA

Uniwersytet w Arizonie zapłaci za palenie marihuany przez tydzien

 • 55,3% konsumentów z Waszyngtonu D.C to pracownicy umysłowi
 • 11% to pracownicy administracji rządowej
 • 32,3% uważa się za profesjonalistów
 • 30,5% prowadzi własną działalność
 • 30% z nich częściej pracuje w pełnym wymiarze godzin
 • 7,5% to pracownicy fizyczni

Co ciekawe, w badaniu stwierdzono, że 88,3% spośród tych, którzy kupowali marihuanę jest obecnie zatrudnionych, w porównaniu do 64,5% ogółu mieszkańców tego regionu.

76 procent konsumentów ma dochód na gospodarstwo domowe przekraczający 50.000 dolarów rocznie lub więcej, z czego 37 procent zarabia ponad 100.000 dolarów rocznie. Ponadto 68% konsumentów trawki ma co najmniej stopień licencjata.

“Myślę, że jasne jest, że dane te obalają wiele negatywnych konotacji związanych z używaniem konopi indyjskich – zarówno do celów medycznych i rekreacyjnych. Są dobrze wykształceni, mają dobre miejsca pracy i dobrze zarabiają.” – powiedział Jeff Stein, wiceprezes Consumer Research Around Cannabis.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować