- Reklama -
Banner

Jak wygląda praca w przemyśle marihuany

“Jak chcesz się czuć po paleniu marihuany?” jest jednym z pytań które zadaje Sloane Poorman, która pracuje jako Budtender w ambulatorium marihuany w Kolorado.

Próbuje się ona dowiedzieć o poziom tolerancji klienta, pytając: “Jak często palisz? Kiedy ostatni raz Pan palił?” Nawet pytanie w stylu: “Czy chcesz grać w gry wideo przez godzinę a następnie iść na spacer?” nie jest niczym niezwykłym.

Istnieją różne rodzaje trawki w zależności od tego, co chcesz robić.

W celu dokonania odpowiednich zaleceń, Poorman musi znać ponad 20 odmian marihuany, jak również znać różnice między paleniem suszu, jedzeniem i koncentratem. Aby to zrobić, musi ona spróbować wszystkich szczepów, co najmniej raz.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Mój pracodawca zaleca palić je wszystkie“, powiedziała.

budtender-praca-marihuana
foto. Sloane Poorman

Legalizacja marihuany w Kolorado spowodowała, że pracuje ona jako Budtender sprzedawca topów – jeden z najgorętszych nowych zawodów w branży medycyny alternatywnej. W pierwszym miesiącu działalności, licencjonowane kliniki generowały ponad 14.000.000 dolarów zysków. Z tego powodu, zapotrzebowanie na sprzedawców marihuany nie zwalnia tempa.

Pierwszym zadaniem Poorman podczas jej zmiany jest zabranie kilogramów marihuany z ogromnego sejfu z tyłu sklepu, i zważenie wystarczającej ilości “próbek”.

Większość towaru pochodzi z hodowli marihuany która rośnie dwie przecznice od przychodni, ale niektóre sprowadzane są od indywidualnych plantatorów którzy przychodzą do sklepu, aby pokazać swój produkt.

Próbki umieszcza się w szklanych słoikach dla klientów, aby mogli sprawdzić zapach. Pracownicy korzystają z pałeczek, czasem lateksowych rękawiczek do wyjmowania topów.

praca-przy-marihuanie-budtender
foto. Sloane Poorman

Ale co budtender robi oprócz ważenia gandzi całymi dniami?

Jego obowiązkiem jest pomoc klientom, nawiązywanie z nimi kontaktów i oferowanie zaleceń dotyczących dawkowania zaleconych szczepów marihuany.

“Ludzie uważają, że palisz trawkę po to żeby się “zjarać”, ale to nie jest prawda”, powiedziała. “Istnieje kilka rodzajów trawki które pomagają na różne dolegliwości.

Mamy młodych ludzi którzy korzystają z leczniczej rośliny, jak również starszych ludzi którzy dorastali w latach 60-tych. Mieliśmy jedną starszą panią która przyszła, i powiedziała, że swoją pierwszą receptę umieści w pamiętniku.”

Podobnie jak większość zwolenników mary jane, Poorman uważa, że ​​marihuana jest o wiele zdrowszą alternatywą dla innych substancji, w tym alkoholu.

“Dlaczego alkohol jest legalny a marihuana nie? Nigdy nikt nie przedawkował, ani umarł od marihuany.”

Przychodnie z rekreacyjną marihuaną sprzedają również inne produkty dla miłośników marihuany:

baton-z-thc-marihuana
Baton Boulder Bar z 100mg THC (foto. Sloane Poorman)
baton-z-thc-marihuana
Cukierki z THC (foto. Sloane Poorman)
cukierki-thc-marihuana
Cukierki karmelowe z 100mg THC (foto. Sloane Poorman)

 

Zobacz też:

9 zawodów które stworzył przemysł marihuany

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować