- Reklama -
Banner

Ta kawa z THC zapewni Ci podwójnego kopa!

Spis treści

Jeśli chcesz, aby Twoja poranna kawa dała Ci podwójnego kopa, to firma Cannabiners ma coś dla Ciebie! “Doskonały kubek marihuany w kawie, herbacie i kakao.” – tak reklamowany jest Brewbuds, czyli pierwsza na świecie kawa zawierająca kannabinoidy, takie jak THC.

Kawa Brewbuds sprzedawana jest w kapsułkach, które pasują do wszystkich ekspresów do kawy typu Keurig i Keurig 2.0, więc zaparzenie kawy z THC wymaga jedynie wciśnięcia jednego przycisku.

Kapsułki do kawy z THC

Kawa Brewbuds dostępna jest w różnych stężeniach THC – od 10 do 50mg THC. Do wyboru są kawy typu sativa, które powodują energetyczne high, jak również indica, które nadają się do stosowania wieczorową porą, ponieważ powodują uczucie odprężenia i senności.

Producenci kawy twierdzą, że ich opatentowany proces ekstrakcji “pozwala konsumentowi na wydobycie pełnego profilu wszystkich związków zawartych w konopiach w zdrowy i dyskretny sposób.”

Cannabiners nie ograniczają się tylko do kawy. W ofercie jest również herbata zielona, czarna i ziołowa, a także ciemna czekolada (kakao).

Zalety kawy z THC

W porównaniu z tradycyjnym paleniem marihuany, kawa z THC ma kilka zalet. Po pierwsze jest to dyskretna metoda przyjmowania kannabinoidów. Można ją przelać do kubka ze Starbucks’a i przemieszczać się w przestrzeni publicznej bez żadnych podejrzeń, a dodatkowo nie narażamy płuc na obecność dymu.

Kawa, herbata i kakao to ciekawy i zdrowy sposób przyjmowania kannabinoidów, i nie mówimy tu tylko o THC. Cannabiners chcieli, aby klienci dostarczali wszystkie aktywne związki zawarte w konopiach, takie jak terpeny, flawonoidy i inne. Efekt ten osiągnięto dzięki opatentowanemu procesowi ekstrakcji, który pozwala na ekstrakcję wszystkich niezbędnych składników konopi.

Jest to szczególnie ważne biorąc pod uwagę efekt synergii. Kannabinoidy i terpeny działają synergicznie w celu osiągnięcia większej efektywności. Terpeny mogą poprawić przechodzenie THC przez barierę krew-mózg, a także aktywują neuroprzekaźniki, które wytwarzają takie substancje chemiczne jak dopamina i serotonina.

Aktualnie Brewbuds są dostępne w stanie Nevada, który pierwszego lipca zalegalizował marihuanę do celów rekreacyjnych, a wkrótce będzie można je zakupić także w Kalifornii i Kolorado.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  79 

Mogą Cię zainteresować