- Reklama -
Banner

Policjant z Jastrzębia-Zdroju aresztowany za uprawę i handel marihuaną

Podoficer z Komendy Policji w Jastrzębiu-Zdrowiu prowadził w domu uprawę konopi indyjskich i posiadał 1,5 kilograma marihuany. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

Kilka dni temu  Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdrowiu otrzymał anonimową informację, że jeden z podległych mu funkcjonariuszy posiada plantację konopi indyjskich i handluje marihuaną.

Niezwłocznie po otrzymaniu donosu, komendant polecił przełożonym sprawdzenie otrzymanych informacji. Po udaniu się na miejsce funkcjonariusze przeprowadzili rewizję mieszkania i piwnicy.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Policjanci z pionu kryminalnego potwierdzili, że w mieszkaniu podejrzanego podoficera znajduje się uprawa konopi indyjskich oraz 1,5 kilograma marihuany gotowej do sprzedaży.

Niezwłocznie powiadomiono o tym prokuratora i Biuro Spraw Wewnętrznych, którzy przejęli sprawę do dalszego prowadzenia. Policjant oskarżony o uprawę konopi indyjskich i posiadanie 1,5kg marihuany został natychmiast zawieszony w czynnościach służbowych.

Komendant Miejski Policji wszczął wobec niego postępowanie dyscyplinarne i administracyjne, które zmierzają do zwolnienia go z służby. Aresztowany funkcjonariusz był w służbie od 16 lat i pracował w prewencji.

źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować