- Reklama -
Banner

Policjant z Jastrzębia-Zdroju aresztowany za uprawę i handel marihuaną

Podoficer z Komendy Policji w Jastrzębiu-Zdrowiu prowadził w domu uprawę konopi indyjskich i posiadał 1,5 kilograma marihuany. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

Kilka dni temu  Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdrowiu otrzymał anonimową informację, że jeden z podległych mu funkcjonariuszy posiada plantację konopi indyjskich i handluje marihuaną.

Niezwłocznie po otrzymaniu donosu, komendant polecił przełożonym sprawdzenie otrzymanych informacji. Po udaniu się na miejsce funkcjonariusze przeprowadzili rewizję mieszkania i piwnicy.

Policjanci z pionu kryminalnego potwierdzili, że w mieszkaniu podejrzanego podoficera znajduje się uprawa konopi indyjskich oraz 1,5 kilograma marihuany gotowej do sprzedaży.

Niezwłocznie powiadomiono o tym prokuratora i Biuro Spraw Wewnętrznych, którzy przejęli sprawę do dalszego prowadzenia. Policjant oskarżony o uprawę konopi indyjskich i posiadanie 1,5kg marihuany został natychmiast zawieszony w czynnościach służbowych.

Komendant Miejski Policji wszczął wobec niego postępowanie dyscyplinarne i administracyjne, które zmierzają do zwolnienia go z służby. Aresztowany funkcjonariusz był w służbie od 16 lat i pracował w prewencji.

źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 

Mogą Cię zainteresować