- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Policjant z Jastrzębia-Zdroju aresztowany za uprawę i handel marihuaną

Podoficer z Komendy Policji w Jastrzębiu-Zdrowiu prowadził w domu uprawę konopi indyjskich i posiadał 1,5 kilograma marihuany. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

Policjant aresztowany za uprawę i posiadanie marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Kilka dni temu  Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdrowiu otrzymał anonimową informację, że jeden z podległych mu funkcjonariuszy posiada plantację konopi indyjskich i handluje marihuaną.

Niezwłocznie po otrzymaniu donosu, komendant polecił przełożonym sprawdzenie otrzymanych informacji. Po udaniu się na miejsce funkcjonariusze przeprowadzili rewizję mieszkania i piwnicy.

Policjanci z pionu kryminalnego potwierdzili, że w mieszkaniu podejrzanego podoficera znajduje się uprawa konopi indyjskich oraz 1,5 kilograma marihuany gotowej do sprzedaży.

Niezwłocznie powiadomiono o tym prokuratora i Biuro Spraw Wewnętrznych, którzy przejęli sprawę do dalszego prowadzenia. Policjant oskarżony o uprawę konopi indyjskich i posiadanie 1,5kg marihuany został natychmiast zawieszony w czynnościach służbowych.

- Reklama - Cannabis Light logo

Komendant Miejski Policji wszczął wobec niego postępowanie dyscyplinarne i administracyjne, które zmierzają do zwolnienia go z służby. Aresztowany funkcjonariusz był w służbie od 16 lat i pracował w prewencji.

źródło: Śląska Policja

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -