- Reklama -
Banner

Polacy w Irlandii uprawiali marihuanę, bo tamtejsza była “słabej jakości”

Jak informuje Newstalk – Polacy mieszkający w Carrickfergus (Irlandia Północna) byli na tyle rozczarowani jakością tamtejszej marihuany, że postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i wyhodować swoją.

Niezadowoleni Polacy wpadli jeszcze w 2013 roku, kiedy zostali zatrzymani podczas kontroli drogowej. Podczas rutynowej kontroli funkcjonariusze policji wyczuli silną woń marihuany co doprowadziło do przeprowadzenia śledztwa. W ubiegły piątek odbyła się rozprawa dwóch mężczyzn, którzy zostali oskarżeni o hodowlę konopi indyjskich.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli 37 sadzonek konopi indyjskich, z czego 31-letni Marcin J. przyznał się do siedmiu sztuk, a 38-letni Bartosz Sz do 30.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Mężczyźni przyznali się do uprawy roślin, a powodem dla którego je uprawiali była bardzo niska jakość marihuany dostępnej w okolicy.

Adwokat 30-latka oświadczył, że przybył on na Wyspy z Holandii i nie był świadom tego, że tamtejsze prawo jest jest tak liberalne. Obrońca 38-latka stwierdził, że używał on konopi do złagodzenia bólu, spowodowanego zapaleniem stawów.

Marcin J., który przyznał się do uprawy 7 krzaczków otrzymał karę 9 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata, a Bartosz Sz., do którego należało 30 sadzonek otrzymał wyrok na 12 miesięcy, również w zawieszeniu na dwa lata.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować