- Reklama -
Banner

Kurs kręcenia jointów i sushi w jednym. Takie rzeczy tylko w Kolorado

W Denver można się zapisać na kurs, który nauczy Cię jak zwijać zarówno jointa jak i sushi. Jeden kurs – dwie umiejętności, a lista zapisanych jest już prawie pełna po niecałym tygodniu zapisów.

“Kiedy ręcznie kręcisz jointa wygląda to perfekcyjnie, to przydatna umiejętność,” mówi Brett Davis, dyrektor generany Green Labs, które oferuje kurs Sushi i skręcania jointów pod koniec lutego. Indywidualne kursy oferują również wiedzę z zakresu, jak powiązać odmiany marihuany z kawą i winem.

“To chwytliwe i słodkie,” powiedział Davis z kursu sushi i rollingu jointów. “Obydwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego (oczywiście oprócz zawijania – przyp. red), ale są najczęściej zwijanymi rzeczami w Kolorado, więc możemy obserwować jak idą łeb w łeb.”

Rzeczywiście, umiejętność perfekcyjnego skręcania jointa jest teraz cenioną i poszukiwaną umiejętnością w Kolorado, od kiedy sklepy z marihuaną rekreacyjną zaczęły zatrudniać ludzi do toczenia jointów, które następnie są sprzedawane jako gotowce, a wiele kolacji często sprowadza się do rozmów (czasem także konkursów) i przekomarzań kto skręci najlepiej. W 2014 roku na Denver Country Fair odbył się nawet konkurs – kto najszybciej skręci jointa.

Kurs zorganizowany przez Green Labs kosztuje 65 dolarów i zawiera wszystko oprócz marihuany. Studenci mogą korzystać z własnych zapasów i cieszyć się nimi na miejscu. W cenie kursu dostaniemy również zapas bibułek i akcesoria potrzebne do zrobienia sushi. Davis powiedział, że cena 65 dolarów jest porównywalna z konkurencją, jednak na tym kursie dodatkowym bonusem jest nabycie umiejętności skręcania jointów pod okiem fachowych doradców.

konkurs-krecenia-jointow
Zdjęcie przedstawiające konkurs na najszybsze skręcenie jointa.

 

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 

Mogą Cię zainteresować