Kurs kręcenia jointów i sushi w jednym. Takie rzeczy tylko w Kolorado

W Denver można się zapisać na kurs, który nauczy Cię jak zwijać zarówno jointa jak i sushi. Jeden kurs – dwie umiejętności, a lista zapisanych jest już prawie pełna po niecałym tygodniu zapisów.

kurs-krecenia-jointow-i-sushi
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

“Kiedy ręcznie kręcisz jointa wygląda to perfekcyjnie, to przydatna umiejętność,” mówi Brett Davis, dyrektor generany Green Labs, które oferuje kurs Sushi i skręcania jointów pod koniec lutego. Indywidualne kursy oferują również wiedzę z zakresu, jak powiązać odmiany marihuany z kawą i winem.

“To chwytliwe i słodkie,” powiedział Davis z kursu sushi i rollingu jointów. “Obydwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego (oczywiście oprócz zawijania – przyp. red), ale są najczęściej zwijanymi rzeczami w Kolorado, więc możemy obserwować jak idą łeb w łeb.”

Rzeczywiście, umiejętność perfekcyjnego skręcania jointa jest teraz cenioną i poszukiwaną umiejętnością w Kolorado, od kiedy sklepy z marihuaną rekreacyjną zaczęły zatrudniać ludzi do toczenia jointów, które następnie są sprzedawane jako gotowce, a wiele kolacji często sprowadza się do rozmów (czasem także konkursów) i przekomarzań kto skręci najlepiej. W 2014 roku na Denver Country Fair odbył się nawet konkurs – kto najszybciej skręci jointa.

Kurs zorganizowany przez Green Labs kosztuje 65 dolarów i zawiera wszystko oprócz marihuany. Studenci mogą korzystać z własnych zapasów i cieszyć się nimi na miejscu. W cenie kursu dostaniemy również zapas bibułek i akcesoria potrzebne do zrobienia sushi. Davis powiedział, że cena 65 dolarów jest porównywalna z konkurencją, jednak na tym kursie dodatkowym bonusem jest nabycie umiejętności skręcania jointów pod okiem fachowych doradców.

konkurs-krecenia-jointow
Zdjęcie przedstawiające konkurs na najszybsze skręcenie jointa.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -