- Reklama -
Banner

Naukowcy produkują marihuanę bez zapachu

 

Szaleni hodowcy marihuany działający w laboratorium w Vancouver niedawno zaczęli manipulować DNA setek odmian marihuany w nadziei na opracowanie nowej generacji marihuany dla chorych.

Według doniesień, MediJean prowadzi obecnie eksperymenty na około 224 szczepach marihuany próbując skrzyżować odmiany o dużej mocy, które mogą być stosowane w leczeniu szerokiego zakresu chorób, w tym raka, stwardnienia rozsianego i padaczki.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Jean Chiassion, dyrektor generalny MediJean mówi, że naukowcy wyprodukowali około 40 nowych odmian, z których wszystkie posiadają wielką zdolność uzdrawiania. Jeden szczep który oferuje MediLab jest całkowicie pozbawiony zapachu.


Co ciekawe, podczas gdy naukowcy są zajęci produkcją super szczepów dla chorych, to robią to w warunkach bezpieczeństwa prawie, że wojskowych.

To dlatego, że najnowsze regulacje nałożone przez Health Canada stworzyły dla wszystkich obiektów w których bada się marihuanę super bezpieczne warunki. W przypadku MediJean lokalizacja obiektu jest poufna, kamery umieszczone są na całym terenie, fotografowanie jest zabronione i goście muszą przejść przez punkty kontrolne przy wjeździe i wyjeździe z placówki.

Dla wielu zapach marihuany jest jej nieodłącznym elementem. Ale po ostatnich skargach na zapach marihuany w stanach w których można palić marihuanę, bezwonna marihuana może przydać się osobom, które chcą palić wszędzie, nawet w miejscach publicznych.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować