Dołącz do nas

Poradnik

Nug Smasher – czyli jak otrzymać koncentrat marihuany w domowych warunkach

Nug Smasher to prasa hydrauliczna, która pozwoli uzyskać koncentrat marihuany w domowych warunkach, ale również w warunkach przemysłowych. Dostępny jest on w kilku wersjach, które oferują różne siły nacisku – od 3.5 tony do 20 ton.

Wersja mini

fot. NugSmasher.com

Wersja MINI preferowana jest dla osób, które chcą otrzymać koncentrat w domowych warunkach. Posiada ona dwie okrągłe płyty grzewcze o średnicy wynoszącej niecałe 7cm, w której zmieści się do 3.5g marihuany.

Susz CBD Sklep

Wersja standard

fot. NugSmasher.com

Wersja standardowa oferuje dwie płyty grzewcze o mocy 160W i wymiarach 9.5x10cm, dzięki którym za jednym razem można sprasować do 14g marihuany.

Wersja PRO

fot. NugSmasher.com

Nug Smasher Pro to typowa przemysłowa maszyna do produkcji koncentratów. Posiada ona dwie duże płyty, które podgrzewane są sześcioma nagrzewnicami o mocy 160W. Dwie płyty o wymiarach 18x25cm pozwalają na otrzymanie koncentratu ze 112g marihuany.

Ceny wszystkich produktów nie zadowolą klientów indywidualnych. Za najdroższą wersję PRO należy zapłacić 3.595$, tańsza wersja Standard kosztuje 796$, a za najtańszą wersję do użytku domowego należy zapłacić 496$.

Dla chcącego nic trudnego – wytwórz własny koncentrat tym urządzeniem, które znajduje się prawie w każdym domu!

Jak domowym sposobem zrobić koncentrat marihuany

 

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl


Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne