Nug Smasher – czyli jak otrzymać koncentrat marihuany w domowych warunkach

Nug Smasher to prasa hydrauliczna, która pozwoli uzyskać koncentrat marihuany w domowych warunkach, ale również w warunkach przemysłowych. Dostępny jest on w kilku wersjach, które oferują różne siły nacisku – od 3.5 tony do 20 ton.

Wersja mini

fot. NugSmasher.com

Wersja MINI preferowana jest dla osób, które chcą otrzymać koncentrat w domowych warunkach. Posiada ona dwie okrągłe płyty grzewcze o średnicy wynoszącej niecałe 7cm, w której zmieści się do 3.5g marihuany.

Wersja standard

fot. NugSmasher.com

Wersja standardowa oferuje dwie płyty grzewcze o mocy 160W i wymiarach 9.5x10cm, dzięki którym za jednym razem można sprasować do 14g marihuany.

Wersja PRO

fot. NugSmasher.com

Nug Smasher Pro to typowa przemysłowa maszyna do produkcji koncentratów. Posiada ona dwie duże płyty, które podgrzewane są sześcioma nagrzewnicami o mocy 160W. Dwie płyty o wymiarach 18x25cm pozwalają na otrzymanie koncentratu ze 112g marihuany.

Ceny wszystkich produktów nie zadowolą klientów indywidualnych. Za najdroższą wersję PRO należy zapłacić 3.595$, tańsza wersja Standard kosztuje 796$, a za najtańszą wersję do użytku domowego należy zapłacić 496$.

Dla chcącego nic trudnego – wytwórz własny koncentrat tym urządzeniem, które znajduje się prawie w każdym domu!

https://faktykonopne.pl/jak-domowym-sposobem-zrobic-koncentrat-marihuany/

Polecane produkty

jointowy kac - czym jest i co go powoduje

Co to jest jointowy kac i czym jest spowodowany?

tydzień po legalizacji w Las Vegas już brakuje marihuany

Tydzień po legalizacji, a w Las Vegas już brakuje marihuany