- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Nieograniczona ilość marihuany na własny użytek? W Mississippi niedługo to będzie możliwe!

Inicjatywa na rzecz legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych dla wszystkich osób powyżej 21 roku życia, została złożona w Mississippi. Aby inicjatywa mogła zostać zatwierdzona przez mieszkańców, muszą oni zebrać około 86000 podpisów.

mississippi nieograniczona ilosc marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Jeśli inicjatywa zostanie zatwierdzona, mieszkańcy będą mogli zagłosować za legalizacją marihuany do celów rekreacyjnych. Po jej przegłosowaniu, osoby powyżej 21 roku życia będą mogli posiadać marihuanę bez określonego limitu ilości.

Dodatkowo, będą także mogli uprawiać nawet 24 rośliny konopi indyjskich. Większa ilość będzie wymagała posiadania licencji dla punktów sprzedaży detalicznej.

Takie sklepy będą opodatkowane 7% podatkiem, chociaż medyczna marihuana i konopie przemysłowe zostaną zwolnione z tego podatku.

“Inicjatywa nr 60 proponuje zalegalizowanie użycia, uprawy i sprzedaży konopi przemysłowej i marihuany do celów rekracyjnych dla osób powyżej 21 roku życia.”

- Reklama - Cannabis Light logo

Z naszych obserwacji wynika, że w Stanach Zjednoczonych marihuana jest coraz bardziej popularna, a poszczególne stany prześcigają się w ustanawianiu coraz bardziej liberalnych przepisów.

Niedawno pisaliśmy o stanie Massachusetts, w którym jeśli ustawa zostanie przegłosowana, jego mieszkańcy będą mogli posiadać w domu prawie 280g na własny użytek.

W stanie Kolorado, gdzie marihuana do celów rekreacyjnych jest legalna od 2012 roku, dozwolona ilość, którą mieszkańcy mogą posiadać dla własnych potrzeb to jedna uncja, czyli niecałe 28g.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -