- Reklama -
Banner

Nieograniczona ilość marihuany na własny użytek? W Mississippi niedługo to będzie możliwe!

Inicjatywa na rzecz legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych dla wszystkich osób powyżej 21 roku życia, została złożona w Mississippi. Aby inicjatywa mogła zostać zatwierdzona przez mieszkańców, muszą oni zebrać około 86000 podpisów.

Jeśli inicjatywa zostanie zatwierdzona, mieszkańcy będą mogli zagłosować za legalizacją marihuany do celów rekreacyjnych. Po jej przegłosowaniu, osoby powyżej 21 roku życia będą mogli posiadać marihuanę bez określonego limitu ilości.

Dodatkowo, będą także mogli uprawiać nawet 24 rośliny konopi indyjskich. Większa ilość będzie wymagała posiadania licencji dla punktów sprzedaży detalicznej.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Takie sklepy będą opodatkowane 7% podatkiem, chociaż medyczna marihuana i konopie przemysłowe zostaną zwolnione z tego podatku.

“Inicjatywa nr 60 proponuje zalegalizowanie użycia, uprawy i sprzedaży konopi przemysłowej i marihuany do celów rekracyjnych dla osób powyżej 21 roku życia.”

Z naszych obserwacji wynika, że w Stanach Zjednoczonych marihuana jest coraz bardziej popularna, a poszczególne stany prześcigają się w ustanawianiu coraz bardziej liberalnych przepisów.

Niedawno pisaliśmy o stanie Massachusetts, w którym jeśli ustawa zostanie przegłosowana, jego mieszkańcy będą mogli posiadać w domu prawie 280g na własny użytek.

W stanie Kolorado, gdzie marihuana do celów rekreacyjnych jest legalna od 2012 roku, dozwolona ilość, którą mieszkańcy mogą posiadać dla własnych potrzeb to jedna uncja, czyli niecałe 28g.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować