Prawie 300g marihuany na własny użytek? W tym stanie to możliwe

W listopadzie tego roku, wyborcy pięciu stanów zadecydują, czy zalegalizować marihuanę do celów rekreacyjnych: Nevada, Arizona, Maine, Massachusetts i Kalifornia. Spośród wszystkich z nich, propozycja Massachusetts podoba nam się najbardziej.

Inicjatywy w każdym z pięciu stanów są bardzo podobne; wszystkie zezwalają na posiadanie do uncji marihuany (prawie 28 gramów), uprawę niewielkiej ilości roślin konopi indyjskich na własny użytek, sprzedaż detaliczna marihuany w licencjonowanych punktach sprzedaży.

Jednak stan Massachusetts poszedł o krok dalej, pozwalając osobom powyżej 21 roku życia posiadać maksymalnie 10 uncji (prawie 280g) w prywatnej rezydencji.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Pomimo, że nie można będzie posiadać takiej ilości w miejscach publicznych, to fakt, że limit jest 10 razy większy niż w większości innych stanów, które już zalegalizowały marihuanę, lub będą to robić, jest imponujący. Wyborcom popierającym legalizację na pewno ten pomysł przypadnie do gustu.

Projekt, na mocy którego wyborcy będą głosować za legalizacją marihuany do celów rekreacyjnych został zatwierdzony w 2014 roku przez wyborców.

Zezwolenie na posiadanie powyżej 1 uncji we własnym domu jest ważne, ponieważ doświadczeni hodowcy potrafią uzyskać więcej suszu zaledwie z jednej rośliny.

Więcej na temat nadchodzącej ustawy w Massachusetts znajdziesz tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować