Dołącz do nas

Aktualności ze świata

Prawie 300g marihuany na własny użytek? W tym stanie to możliwe

W listopadzie tego roku, wyborcy pięciu stanów zadecydują, czy zalegalizować marihuanę do celów rekreacyjnych: Nevada, Arizona, Maine, Massachusetts i Kalifornia. Spośród wszystkich z nich, propozycja Massachusetts podoba nam się najbardziej.

Inicjatywy w każdym z pięciu stanów są bardzo podobne; wszystkie zezwalają na posiadanie do uncji marihuany (prawie 28 gramów), uprawę niewielkiej ilości roślin konopi indyjskich na własny użytek, sprzedaż detaliczna marihuany w licencjonowanych punktach sprzedaży.

Jednak stan Massachusetts poszedł o krok dalej, pozwalając osobom powyżej 21 roku życia posiadać maksymalnie 10 uncji (prawie 280g) w prywatnej rezydencji.

Reklama Susz CBD Sklep

Pomimo, że nie można będzie posiadać takiej ilości w miejscach publicznych, to fakt, że limit jest 10 razy większy niż w większości innych stanów, które już zalegalizowały marihuanę, lub będą to robić, jest imponujący. Wyborcom popierającym legalizację na pewno ten pomysł przypadnie do gustu.

Projekt, na mocy którego wyborcy będą głosować za legalizacją marihuany do celów rekreacyjnych został zatwierdzony w 2014 roku przez wyborców.

Zezwolenie na posiadanie powyżej 1 uncji we własnym domu jest ważne, ponieważ doświadczeni hodowcy potrafią uzyskać więcej suszu zaledwie z jednej rośliny.

Więcej na temat nadchodzącej ustawy w Massachusetts znajdziesz tutaj.

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl


Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne