- Reklama -
Banner

Największy sklep z marihuaną w Kolorado pomaga ofiarom huraganów

Native Roots, największy amerykański sklep z marihuaną przekazał 15.750 dolarów i zebrał materiały, które są niezbędna dla osób dotkniętych huraganami Harvey, Irma i Maria.

Firma ogłosiła datę 15 września jako dzień darowizny, w którym 5 procent przychodu zostanie przeznaczone na ofiary huraganów. Native Roots posiada 19 placówek w stanie Kolorado. Z 15.750$ darownizn, 13,500$ pochodziło od darczyńców, a pozostałe 2,250$ przekazał personel firmy.

“Społeczność jest podstawową wartością w Native Roots i traktujemy to bardzo poważnie. Jest to potrzeba ogólnonarodowa, a konopie stały się przemysłem ogólnokrajowym”, powiedział w oświadczeniu Ryan Brown.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Oprócz darowizn pieniężnych firma umieściła w swoich placówkach pojemniki, w których zbierane są materiały, takie jak przybory toaletowe, produkty do sprzątania czy wentylatory. Pojemniki można było znaleźć we wszystkich placówkach od 15 września do 1 października.

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której Native Roots pomaga potrzebującym. Firma znana jest ze swojej całorocznej filantropii. Każda placówka współpracuje z lokalnym partnerem społecznościowym, zapewniając praktyczną pomoc w lokalnych projektach, takich jak serwowanie posiłków bezdomnym, zbieranie śmieci czy sadzenie drzew w lokalnych parkach.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy firmy z branży marihuany włączają się w akcje społeczne. Apteka z medyczną marihuaną w stanie Maine zaoferowała możliwość skorzystania z serwisu społecznościowego, aby zaoferować darmową marihuanę dla wolontariuszy, którzy pomogli w sprzątaniu okolicy. Inicjatywa ma zostać rozszerzona na skalę całego stanu. Wystarczy zapisać się do akcji i posprzątać śmieci, aby otrzymać marihuanę za darmo.

RAW Foundation, czyli fundacja sfinansowana przez firmę RAW, która produkuje bibułki i inne produkty dla palaczy marihuany pomogła ostatnio zakończyć budowę 10 studni z czystą wodą w Etiopii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 

Mogą Cię zainteresować