- Reklama -
Banner

Największy sklep z marihuaną w Kolorado pomaga ofiarom huraganów

Native Roots, największy amerykański sklep z marihuaną przekazał 15.750 dolarów i zebrał materiały, które są niezbędna dla osób dotkniętych huraganami Harvey, Irma i Maria.

Firma ogłosiła datę 15 września jako dzień darowizny, w którym 5 procent przychodu zostanie przeznaczone na ofiary huraganów. Native Roots posiada 19 placówek w stanie Kolorado. Z 15.750$ darownizn, 13,500$ pochodziło od darczyńców, a pozostałe 2,250$ przekazał personel firmy.

“Społeczność jest podstawową wartością w Native Roots i traktujemy to bardzo poważnie. Jest to potrzeba ogólnonarodowa, a konopie stały się przemysłem ogólnokrajowym”, powiedział w oświadczeniu Ryan Brown.

Oprócz darowizn pieniężnych firma umieściła w swoich placówkach pojemniki, w których zbierane są materiały, takie jak przybory toaletowe, produkty do sprzątania czy wentylatory. Pojemniki można było znaleźć we wszystkich placówkach od 15 września do 1 października.

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której Native Roots pomaga potrzebującym. Firma znana jest ze swojej całorocznej filantropii. Każda placówka współpracuje z lokalnym partnerem społecznościowym, zapewniając praktyczną pomoc w lokalnych projektach, takich jak serwowanie posiłków bezdomnym, zbieranie śmieci czy sadzenie drzew w lokalnych parkach.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy firmy z branży marihuany włączają się w akcje społeczne. Apteka z medyczną marihuaną w stanie Maine zaoferowała możliwość skorzystania z serwisu społecznościowego, aby zaoferować darmową marihuanę dla wolontariuszy, którzy pomogli w sprzątaniu okolicy. Inicjatywa ma zostać rozszerzona na skalę całego stanu. Wystarczy zapisać się do akcji i posprzątać śmieci, aby otrzymać marihuanę za darmo.

RAW Foundation, czyli fundacja sfinansowana przez firmę RAW, która produkuje bibułki i inne produkty dla palaczy marihuany pomogła ostatnio zakończyć budowę 10 studni z czystą wodą w Etiopii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.

Mogą Cię zainteresować