Najlepsze sposoby na przechowywanie marihuany

najlepsze-sposoby-jak-przechowywać-marihuane
fot. rapgenius.com

Prawdziwy koneser marihuany kiedy dostanie swój wymarzony materiał, obchodzi się z nim jak z dzieckiem i chce, aby jej smak, zapach i wilgotność utrzymała się na idealnym poziomie. Istnieje kilka teorii o tym, jak utrzymać kwiaty konopi świeże i wilgotne. Oto 3 rzeczy do zapamiętania.

Temperatura

Optymalna temperatura do przechowywania marihuany to 11-12 stopni Celsjusza. Więc jeśli nie masz odpowiedniego miejsca w którym możesz zapewnić tą temperaturę, lepiej wsadź ją do lodówki. Ważne, aby nie narażać zioła na ujemne temperatury, i z dala od źródeł ciepła.

Szczelność

Przechowywanie w szczelnym pojemniku zmniejsza utlenianie, i zatrzymuje przed wysuszeniem, utratą aromatu i mocy.

Ciemność

Chroń swój susz przed światłem słonecznym. Światło UV degraduje THC i zmniejsza potencjał topów. Stosuj nieprzezroczyste opakowania aby zachować świeżość.

Wyróżnione produkty

Tupperware

tupperware-marihuana

Przechowywanie konopi w tupperware jest oczywistym wyborem dla koneserów, którzy chcą zachować swoje śmierdzące zielsko. Wiele pozytywnych opinii pozwala na polecenie tej metody. Tupperwear z uszczelką zapewni bardzo dobre warunki przechowywania. Nie ma potrzeby wsadzać pojemnika do lodówki, należy tylko upewnić się, że jest on przechowywany w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła słonecznego.

Słoik z uszczelką

słoik-marihuana

Dla tych którzy wolą szkło od plastiku, słoik z uszczelką jest idealnym schowkiem na trawę. Uszczelka zapewnia hermetyczne warunki i zapobiega zalaniu.

Hermetyczne torebki na żywność

worki-prozniowe-marihuana

Przechowywanie marihuany w worku próżniowym jest znakomitym sposobem przechowywania marihuany pod dwoma względami:

  • pozwala utrzymać konopie świeże przez wiele miesięcy
  • hermetyczny worek zmniejsza cyrkulację powietrza wewnątrz, więc świetnie ukrywa zapach ( idealne do przechowywania dużych ilości)

Medtainer

Medtainer to młynek i pojemnik na ziółko w jednym. W stanach, jeśli człowiek pójdzie do przychodni z medyczną marihuaną, otrzyma ją właśnie w takim pojemniczku. Medtainer jest stworzony z materiałów które nie pozwalają, aby zapach marihuany uwolnił się na zewnatrz. Jest on na tyle silny, że plastikowym młynkiem można zmielić nawet ziarna kawy (1:20 na filmiku).

Termos

termos-marihuana

Przechowywanie marihuany w tej próżniowej kolbie jest dobrym sposobem aby utrzymać świeżą gandzie, i zapobiec przenikaniu zapachu marihuany.

Jest tylko kilka uwag:

  • Nie przechowuj marihuany w zamrażalce
  • Nie rozbijaj na mniejsze topy, ponieważ zwiększa się powierzchnia podatna na reakcje z powietrzem
  •  

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
krzywy joint

10 najgorzej skręconych jointów

netflix marihuana joint

Netflix opracował linię odmian marihuany, które będą pasować do jego programów