Najlepsze sposoby na przechowywanie marihuany

Prawdziwy koneser marihuany, kiedy dostanie swój wymarzony materiał, obchodzi się z nim jak z dzieckiem i chce, aby jej smak, zapach i wilgotność utrzymały się na idealnym poziomie. Istnieje kilka teorii na temat tego, jak przechowywać marihuanę, aby pozostała świeża i zachowała swoje właściwości. Oto 3 rzeczy do zapamiętania i 5 sposobów na przechowanie konopi.

najlepsze-sposoby-jak-przechowywać-marihuane
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Najważniejsze czynniki w przechowywaniu konopi

1. Temperatura przechowywania

Optymalna temperatura do przechowywania marihuany to 11-12 stopni Celsjusza. Więc jeśli nie masz odpowiedniego miejsca w którym możesz zapewnić tą temperaturę, lepiej wsadź ją do lodówki. Ważne, aby nie narażać zioła na ujemne temperatury, i z dala od źródeł ciepła.

2. Szczelność

Przechowywanie w szczelnym pojemniku zmniejsza utlenianie, i zatrzymuje przed wysuszeniem, utratą aromatu i mocy.

3. Ciemność

Chroń swój susz przed światłem słonecznym. Światło UV degraduje THC i zmniejsza potencjał topów. Stosuj nieprzezroczyste opakowania aby zachować świeżość.

Najlepsze sposoby na przechowywanie marihuany

Tupperware

tupperware-marihuana

Przechowywanie marihuany w pojemnikach tupperware jest oczywistym wyborem dla koneserów, którzy chcą zachować jakość swoich konopi. Wiele pozytywnych opinii pozwala na polecenie tej metody. Tupperware z uszczelką zapewni bardzo dobre warunki przechowywania. Nie ma potrzeby wsadzać pojemnika do lodówki, należy tylko upewnić się, że jest on przechowywany w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła słonecznego.

Słoik z uszczelką

słoik-marihuana

Dla tych którzy wolą szkło od plastiku, słoik z uszczelką jest idealnym schowkiem na konopie. Uszczelka zapewnia hermetyczne warunki i zapobiega zalaniu. Najlepszym wyborem są szklane słoiki z przyciemnianego szkła, które chronią susz przed działanie promieni UV.

Hermetyczne torebki na żywność

worki-prozniowe-marihuana

Przechowywanie marihuany w worku próżniowym jest znakomitym sposobem przechowywania marihuany pod dwoma względami:

  • pozwala utrzymać konopie świeże przez wiele miesięcy
  • hermetyczny worek zmniejsza cyrkulację powietrza wewnątrz, więc świetnie ukrywa zapach ( idealne do przechowywania dużych ilości)

Medtainer

Medtainer to młynek i pojemnik na ziółko w jednym. W stanach, jeśli człowiek pójdzie do przychodni z medyczną marihuaną, otrzyma ją właśnie w takim pojemniczku. Medtainer jest stworzony z materiałów które nie pozwalają, aby zapach marihuany uwolnił się na zewnatrz. Jest on na tyle silny, że plastikowym młynkiem można zmielić nawet ziarna kawy (1:20 na filmiku).

Termos

termos-marihuana

Przechowywanie marihuany w tej próżniowej kolbie jest dobrym sposobem aby utrzymać świeżą gandzie, i zapobiec przenikaniu zapachu marihuany.

Jest tylko kilka uwag:

  • Nie przechowuj marihuany w zamrażalce
  • Nie rozbijaj na mniejsze topy, ponieważ zwiększa się powierzchnia podatna na reakcje z powietrzem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -