- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Muzyk: “Każdy nastolatek powinien spróbować marihuany”

Każdy wie, jak to jest, gdy jest się młodym i kusi najbardziej to, co zakazane. Okres buntu, picie w krzakach, palenie za garażami – to zapewne przerabiał nie jeden z nas. Czasem dochodzi też do nieco poważniejszych ekscesów z narkotykami w roli głównej. Co o tym wszystkim myśli Anthony Kiedis, czyli wokalista Red Hot Chilli Peppers? Jak wiadomo sam święty nie był i uzależnienie przez lata było dla niego zmorą.

każdy nastolatek powinien spróbować marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Anthony Kiedis w niedawno przeprowadzonym dla Stern.de wywiadzie omawiał pozytywy i negatywy marihuany i kokainy.

Muzyk od ośmiu lat jest ojcem i sam wychowuje dziecko. Jego syn Everly pochodzi ze związku z modelką Heather Christie. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że dzieciak prędzej czy później stanie przed dylematem związanym z zażywaniem narkotyków.

“Po raz pierwszy jest ktoś w moich życiu, kto jest ważniejszy niż ja. Chcę żeby czuł się bezpiecznie. Czyli coś, czego nie doświadczyłem w dzieciństwie. Powinien mieć więcej czasu na dorastanie, niż ja miałem.”

Ale co, kiedy chłopak zapali pierwszego jointa?

- Reklama - Cannabis Light logo

“Na pewno nie dostanie go od swojego ojca. Niemniej jednak uważam, że palenie marihuany jest doświadczeniem, które każdy nastolatek powinien przeżyć. Jest to coś pozytywnego, co poszerza świadomość.”

Muzyk popiera legalny dostęp do marihuany

“Wydaje się, że wszystkie stany, które zalegalizowały marihuanę czerpią z tego korzyści, Załóżmy, Kolorado – nie ma większej ilości przestępstw ani większej liczby wypadków drogowych. Ale za to mają wpływy z podatków od sprzedaży marihuany, które inwestują w edukację. Czy należy również dać dostęp do takich narkotyków jak kokaina, jest kwestią bardziej skomplikowaną. Ale jeśli doprowadzi to do zmniejszenia przestępczości i wyciągnięcia kokainy z rąk karteli narkotykowych, to trzeba to przemyśleć.”

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Czy syn Kiedisa zdaje sobie sprawę, że jego tata jest gwiazdą rocka? Wokalista podchodzi do tego tematu z dużym dystansem:

“Jestem muzykiem, to już mu wyjaśniłem. Gwiazdy rocka były w latach 70. Teraz są tylko goście, którzy próbują być jak gwiazdy. Są oni śmieszni.”

Frontman Red Hot Chili Peppers wydaje się być wyrozumiałym ojcem, który zdaje sobie sprawę, że zakazy do niczego nie prowadzą i dzieciak sam musi pewne rzeczy przeżyć na własnej skórze.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -