- Reklama -
Banner

Massachusetts: Konsumenci wydali 440,000$ w pierwszym dniu legalnej sprzedaży marihuany

W ubiegły wtorek, pierwszego dnia legalnej sprzedaży marihuany w Massachusetts konsumenci wydali 440,011 dolarów w dwóch sklepach i kupili ponad 10 700 produktów, wynika z danych opublikowanych przez państwową Komisję Kontroli Konopi w środę po południu.

W dwóch pierwszych sklepach klienci mogli kupić koncentraty z konopi indyjskich, skręcone jointy, żywność zawierającą THC oraz kwiaty różnych odmian marihuany, takie jak Sour DieselJack HererBubba Kush czy Grand Daddy Purple.

Na produkty z konopi indyjskich został nałożony podatek od sprzedaży w wysokości 6,25% i podatek akcyzowy w wysokości 10,75%. W pierwszym dniu legalnej sprzedaży marihuany, stan Massachusetts zarobił około 74,800 dolarów z podatków od sprzedaży.

New England Treatment Access (NETA), sklep w Northampton, w pierwszym dniu sprzedaży obsłużył około 2 000 klientów, podczas gdy sklep Cultivate w Leicester obsłużył około 1000 klientów.

Setki klientów zgromadziło się w długich kolejkach w obu sklepach we wtorek i środę, czekając w niektórych przypadkach ponad trzy godziny, aby mieć szansę na pierwszy zakup legalnej marihuany. NETA i Cultivate wyprzedały wiele produktów już pierwszego dnia, jednak zapasy zostały uzupełnione już w środę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 

Mogą Cię zainteresować