- Reklama -
Banner

Gigantyczne kolejki po legalną trawkę. Pierwszy dzień legalnej sprzedaży w Massachusetts

Sprzedaż marihuany rekreacyjnej w Massachusetts rozpoczęła się we wtorek, a klienci mogą zakupić legalna trawkę tylko w dwóch sklepach, które jednak oferują spory wybór produktów.

Bez względu na to, czy będą klienci wybiorą się do sklepu w Leicester czy do New England Treatment Access (NETA) w Northampton, kupujący mogą spodziewać się różnych odmian marihuany i innych produktów, co które można zobaczyć na stronach firmowych każdej firmy.

pierwszy dzien sprzedazy marihuany massachussettsPierwsi klienci pojawili się przed sklepami jeszcze kilka godzin przed otwarciem.

- Reklama -
Growbox.pl - sklep z akcesoriami do uprawy roślin

Chociaż wybór jest spory, to dorośli kupujący marihuanę rekreacyjną ograniczają się do tego, ile gramów mogą kupić w danym czasie. Klienci detaliczni, w przeciwieństwie do pacjentów używających marihuany do celów leczniczych, mogą kupić maksymalnie jedną uncję kwiatów lub pięć gramów koncentratu. Oba produkty podlegają 20-procentowemu podatkowi. (Pacjenci medyczni mogą kupować większe ilości produktów bez podatku).

Długa kolejka samochodów czekających na parking przed sklepem Cultivate w Leicester zaczęła się ustawiać jeszcze przed otwarciem sklepu

Sam Barber, właściciel sklepu Cultivate powiedział dziennikarzom, że w poniedziałek jego sklep nie będzie jednak nakładał żadnych limitów na klientów w dniu otwarcia, chociaż nie obiecuje, że towaru wystarczy dla wszystkich.

“Oczywiście istnieje ogromne zapotrzebowanie i przygotowywaliśmy się do tego od jakiegoś czasu, aby temu zaradzić, ale znowu nie możemy zagwarantować, jak długo przetrwają nasze zapasy” – powiedział.

Sklep New England Treatment Access (NETA) wyznaczył początkowy limit zakupu na 3,5g kwiatów na klienta. Nie wszystkim udało się jednak dokonać zakupu w pierwszym dniu legalnej sprzedaży. Około 400-500 osób stało w kolejce, kiedy sklep w Leicester szykował się do zamknięcia.

Oferta sklepu New England Treatment Access

Kwiaty

Ceny:

1 g. za 15 USD;
3,5g za 50 USD;
7g  za 100 USD;
14g za 175 USD
28g za 300 USD.

Arcata Trainwreck (Sativa)

“Bardzo oszroniony i silny szczep, którego wizytówką są trichomyo wyraźnym i charakterystycznym aromacie. Efektem Arcatt Trainwreck może być euforia i koncentracja przed przejściem do stanu relaksu. ”

Moonshine Haze (Sativa)

“Od czasu naszych pierwszych zbiorów, Moonshine Haze zyskało reputację ze względu na szybkie efekty. Uważa się, że Moonshine Haze zapewnia przyjemny przypływ energii i ostrej stymulacji umysłowej, która może pomóc pacjentom z objawami depresji, lęku i zaburzeń związanych ze stresem. ”

Tangerine Haze (Sativa)

“Tangerine Haze pomoże Ci zacząć dzień od energii i euforii. Wielu pacjentów używa tego szczepu, aby stymulować apetyt i poprawiać nastrój. Ta odmiana może być najlepsza dla osób żyjących w wysokim stresie. ”

Jack Frost (Hybryda / Sativa)

“Uwielbiany przez tłumy, Jack Frost jest szczepem, którego efektem jest gadatliwość i jest zalecany do codziennego użytku. Wielu pacjentów używa tego szczepu, aby pomógł im w stresie, depresji i łagodzeniu bólu. ”

Hurricane (Indica)

“Potężna mieszanka huraganu Indica i Sativa daje przyjemny efekt znany z odmian sativa, a jednocześnie zapewnia łagodzenie bólu. Pacjenci używający tej odmiany zgłaszają zmniejszenie stanu zapalnego, bólu, nudności i stresu. Ten szczep jest zalecany do stosowania w ciągu dnia. ”

GG #4 (Hybrid / Indica – Ograniczona dostawa)

“Efekty tego lepkiego kwiatu mogą spowodować, że zostaniesz przyklejony do kanapy. Intensywne odczucie ciała może pomóc w walce ze stresem i napięciem mięśni. GG #4 może być korzystny dla osób poszukujących ulgi w bólu przewlekłym, zapaleniu stawów, OCD, stresie, bezsenności, nudnościach i depresji. ”

Golden Lemon (Hybrid / Indica)

“Golden Lemon łączy aromat cytrynowy z ziemistym i oferuje wyjątkową mieszankę poprawy nastroju i relaksu. Pacjenci zgłaszali, że ten szczep pomaga w stresie, depresji, bólu i bezsenności. ”

Black Triangle Kush (Indica)

Black Triangle Kush jest uważany za wspaniałą opcję do stosowania wieczorem. Ten szczep może być pomocny w łagodzeniu stresu, bólu i rozluźnieniu. Z niecierpliwością czekamy na więcej opinii na temat tego szczepu, poinformuj nas o swoich doświadczeniach, abyśmy mogli zaktualizować ten opis. ”

Koncentraty

Shatter (1 g. – 60 USD)

“Czysty koncentrat konopi w bursztynowym, szklanym wyglądzie. Ten kruchy koncentrat “rozpada się” na mniejsze kawałki używane do waporyzacji i dabbingu. ”

Kief (1 g. – 25 USD)

“Wypełnione żywicą trichomy zebrane bezpośrednio z kwiatu konopi. Posyp je na kwiat podczas palenia lub waporyzacji, aby zwiększyć moc. ”

Wosk (1 g. – 50 USD)

“Miękki, woskopodobny koncentrat konopi, który zawiera większość głównych kannabinoidów i terpenów z rośliny.”

Destylat (1 g – 95 USD)

“Czysty, o dużej mocy, izolowany olej z konopi o konsystencji miodu. Bezwonny i bez smaku, terpeny są dodawane dla smaku i efektu. ”

Jointy

Mini: 0,5 g. za 8 USD

Pełny joint: 1 g. za 15 USD

Pięć jointów x 1g: 70 USD

Dziesięć jointów x 1g: 135 USD

Oferta sklepu Cultivate

Flowers

Ceny:

1 g. za $19;
2 g. za $38;
3,5g za $60;
7g za $110;
14$ za $215;
28g za $420

Odmiany:

Bubba Kush

Tropicana Cookies

Double Dutch Soda

Jack Herer

Moonshine Haze

Violeta

Chocolate OG

Banana OG

Fire Monster Cookies

Seattle Soda

Purple Punch

Grand Daddy Purple

Jamie Lee

Skywalker

Sour Diesel

Strawnana

Koncentraty

Cultivate Sugar Wax: $73.80

Jointy

Skręcony joint: $19

Other

Olejek do masażu: $25

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować