- Reklama -
Banner

Lublin: 40 kilogramów marihuany w trzech samochodach. Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn za udział w obrocie “znacznych ilości środków odurzających.” Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 40 kilogramów marihuany, której czarnorynkowa wartość szacowana jest na 2 miliony złotych.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Lublina na jednej z ulic zatrzymali dwa samochody: Fiata Ducato oraz Renault Clio. Zatrzymanie nie było przypadkowe, ponieważ policjanci już wcześniej ustalili, że w samochodach może znajdować się marihuana.

W trakcie przeszukiwania samochodów policjanci znaleźli ponad 30 kilogramów marihuany, które należały do kierowców w wieku 28 i 55 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

40 kilogramow marihuany w lublinie

Działania policji doprowadziły do odnalezienia kolejnego samochodu, w którym ukryte było kolejne 10 kilorgramów marihuany. Łącznie zabezpieczono 40 kilogramów konopi indyjskich, których wartość szacuje się na 2 miliony złotych, a także trzy samochody i gotówkę.

Mężczyźni zostali już doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut uczestniczenia w obrocie znaczną ilością środków odurzających. Sąd zastosował wobec zatrzymanych areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować