Lublin: 40 kilogramów marihuany w trzech samochodach. Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn za udział w obrocie “znacznych ilości środków odurzających.” Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 40 kilogramów marihuany, której czarnorynkowa wartość szacowana jest na 2 miliony złotych.

Policja w Lublinie zabezpieczyła 40 kilogramów marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

W ubiegłym tygodniu policjanci z Lublina na jednej z ulic zatrzymali dwa samochody: Fiata Ducato oraz Renault Clio. Zatrzymanie nie było przypadkowe, ponieważ policjanci już wcześniej ustalili, że w samochodach może znajdować się marihuana.

W trakcie przeszukiwania samochodów policjanci znaleźli ponad 30 kilogramów marihuany, które należały do kierowców w wieku 28 i 55 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

40 kilogramow marihuany w lublinie

Działania policji doprowadziły do odnalezienia kolejnego samochodu, w którym ukryte było kolejne 10 kilorgramów marihuany. Łącznie zabezpieczono 40 kilogramów konopi indyjskich, których wartość szacuje się na 2 miliony złotych, a także trzy samochody i gotówkę.

Mężczyźni zostali już doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut uczestniczenia w obrocie znaczną ilością środków odurzających. Sąd zastosował wobec zatrzymanych areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -