Dołącz do nas

Aktualności

Lublin: 40 kilogramów marihuany w trzech samochodach. Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych

Policja w Lublinie zabezpieczyła 40 kilogramów marihuany

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn za udział w obrocie “znacznych ilości środków odurzających.” Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 40 kilogramów marihuany, której czarnorynkowa wartość szacowana jest na 2 miliony złotych.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Lublina na jednej z ulic zatrzymali dwa samochody: Fiata Ducato oraz Renault Clio. Zatrzymanie nie było przypadkowe, ponieważ policjanci już wcześniej ustalili, że w samochodach może znajdować się marihuana.

W trakcie przeszukiwania samochodów policjanci znaleźli ponad 30 kilogramów marihuany, które należały do kierowców w wieku 28 i 55 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Działania policji doprowadziły do odnalezienia kolejnego samochodu, w którym ukryte było kolejne 10 kilorgramów marihuany. Łącznie zabezpieczono 40 kilogramów konopi indyjskich, których wartość szacuje się na 2 miliony złotych, a także trzy samochody i gotówkę.

Mężczyźni zostali już doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut uczestniczenia w obrocie znaczną ilością środków odurzających. Sąd zastosował wobec zatrzymanych areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Susz CBD Cannabis Light
Poznaj Cannabis Light
Susz CBD

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne