- Reklama -
Banner

Kobieta nie może spać we własnym łózku bo sąsiedzi palą marihuanę

Mieszkanie w pobliżu palaczy marihuany może być korzystne dla niektórych ludzi. Ale jeśli ktoś nie pali zioła i znajdzie się w takiej sytuacji może stać się to dla niego koszmarem.

Dla mieszkającej w Los Angeles Lisy Lee, ciągły kontakt jej sąsiadki z Mary Jane spowodował dosłowny koszmar: kobieta twierdzi, że jest zmuszona do spania na kanapie zamiast we własnym łóżku ze względu na silny zapach dostający się do mieszkania. Jej zdaniem jest to marihuana.

W świecie palaczy, intensywnie pachnące topy są łakomym kąskiem, jednak dla takich ludzi jak Lisa Lee nie ma to żadnego znaczenia. Kobieta zauważyła dziwny zapach około rok temu i powiedziała, że jeśli śpi w sypialni to następnego dnia źle się czuje. Lisa powiedziała, że czuje się “jakby na kacu” i ma “migreny cały dzień.”

Jej reakcja może być efektem placebo, ponieważ bierne palenie marihuany jest mitem i jest to mało prawdopodobny scenariusz, chyba, że człowiek znajduje się w długi okres czasu w mocno zadymionym miejscu, albo jest się uczulonym na zioło.

Niestety dla Lisy Lee, policja nie jest w stanie dotrzeć do źródła zapachu, a tym samym nie może nikomu przeszukać mieszkania. Dla Lee oznacza to, że musi się ona przenieść lub wynająć pogromców duchów.

 

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 

Mogą Cię zainteresować