- Reklama -
Banner

Czy marihuana może zlikwidować kaca?

Czy piliście alkohol ubiegłej nocy? Być może zaczęło się od jednego drinka. Pierwszy drink szybko zamienił się w drugi, drugi w trzeci i tak dalej. Następnego dnia człowiek budzi się z bólem głowy i mdłościami, co właśnie jest nazywane kacem.

Temat leczenia kaca marihuaną jest aktualny często, nie tylko w weekendy. Zacznijmy od tego, czym ów kac jest spowodowany.

 • Alkohol sprawia, że organizm produkuje większe ilości moczu. Z kolei częstsze niż zwykle oddawanie moczu może prowadzić do odwodnienia, które objawia się zawrotami głowy i zwiększeniem pragnienia.
 • Alkohol wywołuje reakcje zapalną ze strony układu immunologicznego. Układ odpornościowy może wywołać pewne zaburzenia takie jak trudności z koncentracją, zaburzenia pamięci, zmniejszenie apetytu i utratę zainteresowania zwykłymi czynnościami.
 • Alkohol podrażnia błonę śluzową żołądka. Alkohol zwiększa produkcje kwasu w żołądku i opóźnia opróżnianie żołądka. Zwiększona produkcja kwasów może powodować ból brzucha, nudności i wymioty.
 • Alkohol powoduje, że naczynia krwionośne rozszerzają się, co może prowadzić do bólów głowy.

Marihuana nie pomoże tylko na jeden z powyższych skutków używania alkoholu – odwodnienie. Aby temu zaradzić, należy spożywać najwięcej płynów jak to możliwe, aby uzupełnić braki w organizmie i wypłukać toksyny, które niszczą od wewnątrz. Marihuana jest dobrze znana z tego, że zwiększa apetyt. Może też pomóc w leczeniu nudności, które są jedną z najbardziej typowych objawów na kaca spowodowanego alkoholem. Najczęstszym objawem jest ból głowy, w którego leczeniu marihuana może również pomóc.

Prawdopodobnie najlepszą rzeczą jaką marihuana może zrobić to zlikwidowanie samego kaca. Spożywanie marihuany może zapewnić euforie, która pomoże lepiej radzić sobie z kacem, podczas gdy płyny i konopie będą uwalniały swoją magię. Jeśli mieliście kaca, to na własnej skórze możecie sprawdzić, dlaczego marihuana jest bezpieczniejsza niż alkohol. Mamy nadzieję, że ludzie będą pić coraz mniej, a jeśli następnego dnia będą mieli kaca giganta, to chociaż będą mieli schowane troszkę magicznego zioła.

6 KOMENTARZE

 1. zawsze jak pale przed inprezą na drugi dzień nie mam kaca… chyba że ilość spożyta była bardzo duża… to dopalam rano bongo i po kacu 🙂

  • Pamiętam jak zaczynałem palić, to tak nudności, ale to od dymu, zwłaszcza jak w joincie było więcej tytoniu. Od bardzo dawna nie zauważyłem nudności 😉 Myślę, że organizm przyzwyczaił się do łidu, rzuciłem fajki. I powiem jedno, że ganja to najlepsze naturalne dobro 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.

Mogą Cię zainteresować