- Reklama -
Banner

Czy marihuana może zlikwidować kaca?

Czy piliście alkohol ubiegłej nocy? Być może zaczęło się od jednego drinka. Pierwszy drink szybko zamienił się w drugi, drugi w trzeci i tak dalej. Następnego dnia człowiek budzi się z bólem głowy i mdłościami, co właśnie jest nazywane kacem.

Temat leczenia kaca marihuaną jest aktualny często, nie tylko w weekendy. Zacznijmy od tego, czym ów kac jest spowodowany.

 • Alkohol sprawia, że organizm produkuje większe ilości moczu. Z kolei częstsze niż zwykle oddawanie moczu może prowadzić do odwodnienia, które objawia się zawrotami głowy i zwiększeniem pragnienia.
 • Alkohol wywołuje reakcje zapalną ze strony układu immunologicznego. Układ odpornościowy może wywołać pewne zaburzenia takie jak trudności z koncentracją, zaburzenia pamięci, zmniejszenie apetytu i utratę zainteresowania zwykłymi czynnościami.
 • Alkohol podrażnia błonę śluzową żołądka. Alkohol zwiększa produkcje kwasu w żołądku i opóźnia opróżnianie żołądka. Zwiększona produkcja kwasów może powodować ból brzucha, nudności i wymioty.
 • Alkohol powoduje, że naczynia krwionośne rozszerzają się, co może prowadzić do bólów głowy.

Marihuana nie pomoże tylko na jeden z powyższych skutków używania alkoholu – odwodnienie. Aby temu zaradzić, należy spożywać najwięcej płynów jak to możliwe, aby uzupełnić braki w organizmie i wypłukać toksyny, które niszczą od wewnątrz. Marihuana jest dobrze znana z tego, że zwiększa apetyt. Może też pomóc w leczeniu nudności, które są jedną z najbardziej typowych objawów na kaca spowodowanego alkoholem. Najczęstszym objawem jest ból głowy, w którego leczeniu marihuana może również pomóc.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Prawdopodobnie najlepszą rzeczą jaką marihuana może zrobić to zlikwidowanie samego kaca. Spożywanie marihuany może zapewnić euforie, która pomoże lepiej radzić sobie z kacem, podczas gdy płyny i konopie będą uwalniały swoją magię. Jeśli mieliście kaca, to na własnej skórze możecie sprawdzić, dlaczego marihuana jest bezpieczniejsza niż alkohol. Mamy nadzieję, że ludzie będą pić coraz mniej, a jeśli następnego dnia będą mieli kaca giganta, to chociaż będą mieli schowane troszkę magicznego zioła.

6 KOMENTARZE

 1. zawsze jak pale przed inprezą na drugi dzień nie mam kaca… chyba że ilość spożyta była bardzo duża… to dopalam rano bongo i po kacu 🙂

  • Pamiętam jak zaczynałem palić, to tak nudności, ale to od dymu, zwłaszcza jak w joincie było więcej tytoniu. Od bardzo dawna nie zauważyłem nudności 😉 Myślę, że organizm przyzwyczaił się do łidu, rzuciłem fajki. I powiem jedno, że ganja to najlepsze naturalne dobro 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować