- Reklama -
Banner

Czy można być uczulonym na marihuanę? Naukowcy twierdzą, że tak

Każdy, kto cierpi na wiosenne alergie wie, że głównym wrogiem są pyłki traw i drzew, ale jest jeszcze jeden sprawca, którego nie bierzemy pod uwagę: marihuana.

Mimo, że marihuana posiada właściwości antyalergiczne, może ona wywoływać alergie ze względu na pyłki jakie wyrzuca ona do powietrza. W USA stwierdzono, że w niektórych regionach duża część pyłków które znajdują się w powietrzu to pyłki z konopi, pomimo tego, że większość roślin jest hodowana w domu.

Alergia na marihuanę stała się tak powszechna, że naukowcu zamierzają rozwiązać problem w przyszłym tygodniu w Paryżu na Kongresie Francuskiej Konwencji Alergologów. Podczas imprezy, zamierzają oni omówić ostatnie badania “Emerging Allergens: Cannabis”. Badania te stwierdzają, że cannabis sativa ma zdolność do wywoływania alergicznego nieżytu nosa (katar sienny), zapalenie spojówek, a także podrażnienia skóry i objawy astmatyczne gdy jest palona lub spożywana.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Naukowcy jednak twierdzą, że alergia na marihuanę może dotyczyć głównie tych, którzy są uczuleni na pyłki roślinne. Bardzo rzadkim zjawiskiem jest alergia na THC, w przypadku której nie pozostaje nic innego jak abstynencja, jednak w przypadku alergii na pyłek można stosować np olejek haszyszowy który nie wywołuje niepożądanych efektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować