- Reklama -
Banner

Kobieta na wózku inwalidzkim pali blunta w metrze

Kobieta na wózku inwalidzkim, która została sfilmowana podczas palenia blanta w Nowojorskim metrze, była kiedyś milionerką. 60-letnia Michelle Carter została sfilmowana podczas palenia blanta, a nagranie to trafiło na Instagram, gdzie szybko zdobyło ponad milion wyświetleń.

W 2005 roku Michelle Carter musiała mieć amputowane obie nogi poniżej kolan, pod tym jak wpadła pod koła nadjeżdżającego pociągu. Kobieta twierdzi, że została pod nie wepchnięta, a urzędnicy twierdzili, ze próbowała popełnić samobójstwo.

Na nagraniu widać jak kobieta pali blunta, a pewnemu czarnoskóremu mężczyźnie wyraźnie się to nie podoba. Na samym końcu nagrania widać natomiast, że kobieta albo została wypchnięta z metra. Nie wiadomo jednak czy została wypchnięta przez pracownika metra, czy przez agresywnego mężczyznę widocznego na nagraniu.

Bez pieniędzy kobieta koczowała na ulicach aż do listopada 2014 roku, kiedy to urzędnicy zgodzili się na wypłatę 4 milionów dolarów odszkodowania. W ciągu dwóch lat od rozstrzygnięcia sprawy wszystkie pieniądze wyparowały.

Film zamieszczony przez użytkownika WorldstarHipHop (@worldstar)

Jej prawnicy uważają, że Michelle roztrwoniła część odszkodowania. Została również okradziona na kwotę 900.000$, kiedy złodziej ukradł jej torebkę i w której miała czek opiewający na kwotę 900.000$. Chwilę później czek został zrealizowany i złodziej otrzymał niebagatelną sumę 886,339,96$. Prawnicy twierdzą, że czek nigdy nie powinien zostać spieniężony.

Film zamieszczony na Instagramie okazał się hitem w internecie. Rozpoczyna się od tego, że kobieta na wózku inwalidzkim kręci blunta w nowojorskim metrze.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 

Mogą Cię zainteresować