- Reklama -
Banner

Firma produkująca bletki dostarczy świeżą wodę dla dzieci w Etiopii

Okazuje się, że palenie jointów może przyczynić się do uratowania życia wielu ludzi. RAW Foundation, czyli fundacja sfinansowana przez firmę RAW, która produkuje bibułki i inne produkty dla palaczy marihuany pomogła ostatnio zakończyć budowę 10 studni z czystą wodą w Etiopii.

Dostęp do czystej wody w Etiopii jest dużym problemem w Etiopii, gdzie liczba ludności wynosi prawie 100 milionów. Według Światowej Organizacji Zdrowia i UNICEF, 43 procent populacji nie ma dostępu do czystej wody, a 17 procent zgonów spowodowanych jest zatruciami brudną wodą.

Mieszkańcy regionu Wondo Genet Woreda muszą iść przez dwie godziny, aby uzyskać dostęp do nieskażonej wody. Z tego powodu wielu uczniów opuszcza zajęcia, aby pomóc rodzinie dostarczyć czystą wodę. Bliższe źródła to niezabezpieczone studnie i zanieczyszczone rzeki, które są siedliskiem bakterii z powodu przeludnienia i suszy.

70.000$ na budowę 10 studni

Z tego powodu RAW Foundation – nadzorowana przez założyciela firmy RAW, zapewniła fundusze na budowę 10 nowych studni, które kosztowały ponad 70.000 dolarów. Sfinansowane studnie zapewnią dostęp do świeżej i czystej wody dla ponad 3300 osób.

Oprócz tego fundacja sfinansowała pracę ponad 500 nauczycieli, którzy informują dzieci w szkole na temat zagrożeń płynących ze spożywania zanieczyszczonej wody.

To nie pierwsza akcja charytatywna fundacji RAW. W poprzednich latach fundowała ona projekt filtracji wody w Kongo, budowę i naprawę wielu studni w Etiopii i Ugandzie, a także budowę sierocińca w Bali.

Największą pomoc otrzymał jednak szpital Matki Teresy w stolicy, który otrzymał duży system dystrybucji wody. Tego typu działania ocieplają wizerunek konsumentów marihuany, jak również firm, które aktywnie uczestniczą w rozwijającym się przemyśle legalnej marihuany.

W kwietniu bieżącego roku firma Advanced Nutrients – firma produkująca odżywki do uprawy roślin przeznaczyła ponad 100.000$ na zakup plecaków, koców, produktów do higieny intymnej, skarpetek, wilgotnych chusteczek, mydeł, dezodorantów, past do zębów, szczoteczek do zębów, peleryn, latarek, zabawek dla dzieci i innych niezbędnych przedmiotów dla ponad 2000 bezdomnych w Los Angeles!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Fenix Mini Vaporizer

  Fenix Mini Vaporizer

  289 
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 

Mogą Cię zainteresować