- Reklama -
Banner

Firma produkująca bletki dostarczy świeżą wodę dla dzieci w Etiopii

Okazuje się, że palenie jointów może przyczynić się do uratowania życia wielu ludzi. RAW Foundation, czyli fundacja sfinansowana przez firmę RAW, która produkuje bibułki i inne produkty dla palaczy marihuany pomogła ostatnio zakończyć budowę 10 studni z czystą wodą w Etiopii.

Dostęp do czystej wody w Etiopii jest dużym problemem w Etiopii, gdzie liczba ludności wynosi prawie 100 milionów. Według Światowej Organizacji Zdrowia i UNICEF, 43 procent populacji nie ma dostępu do czystej wody, a 17 procent zgonów spowodowanych jest zatruciami brudną wodą.

Mieszkańcy regionu Wondo Genet Woreda muszą iść przez dwie godziny, aby uzyskać dostęp do nieskażonej wody. Z tego powodu wielu uczniów opuszcza zajęcia, aby pomóc rodzinie dostarczyć czystą wodę. Bliższe źródła to niezabezpieczone studnie i zanieczyszczone rzeki, które są siedliskiem bakterii z powodu przeludnienia i suszy.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

70.000$ na budowę 10 studni

Z tego powodu RAW Foundation – nadzorowana przez założyciela firmy RAW, zapewniła fundusze na budowę 10 nowych studni, które kosztowały ponad 70.000 dolarów. Sfinansowane studnie zapewnią dostęp do świeżej i czystej wody dla ponad 3300 osób.

Oprócz tego fundacja sfinansowała pracę ponad 500 nauczycieli, którzy informują dzieci w szkole na temat zagrożeń płynących ze spożywania zanieczyszczonej wody.

To nie pierwsza akcja charytatywna fundacji RAW. W poprzednich latach fundowała ona projekt filtracji wody w Kongo, budowę i naprawę wielu studni w Etiopii i Ugandzie, a także budowę sierocińca w Bali.

Największą pomoc otrzymał jednak szpital Matki Teresy w stolicy, który otrzymał duży system dystrybucji wody. Tego typu działania ocieplają wizerunek konsumentów marihuany, jak również firm, które aktywnie uczestniczą w rozwijającym się przemyśle legalnej marihuany.

W kwietniu bieżącego roku firma Advanced Nutrients – firma produkująca odżywki do uprawy roślin przeznaczyła ponad 100.000$ na zakup plecaków, koców, produktów do higieny intymnej, skarpetek, wilgotnych chusteczek, mydeł, dezodorantów, past do zębów, szczoteczek do zębów, peleryn, latarek, zabawek dla dzieci i innych niezbędnych przedmiotów dla ponad 2000 bezdomnych w Los Angeles!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować