- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

To nie były wodorosty – mężczyzna znalazł na plaży 5 kg marihuany

Jeff Stolowitz, mieszkaniec Florydy spacerując plażami Florydy zauważył na plaży przedmiot, który kształtem przypominał gigantycznego blunta. Po bliższym przyjrzeniu się jej, zadzwonił na policję.

os marijuana package daytona beach 20170325
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Mężczyzna opublikował zdjęcia swojego odkrycia na Facebooku. Tajemnicza paczka wyglądało jak duży, 5 kilogramowy blunt owinięty w worki na śmieci i zawinięty w brązowy papier.

“Powodem, dla którego zadzwoniłem po Beach Patrol, był fakt, że na paczce znajdowała się krew.” powiedział Stolowitz dziennikarzom Daytona Beach News-Journal. “Ciężko się to oglądało.”

W lokalnych wiadomościach mężczyzna powiedział, że kiedy w sobotę rano przemieszczał się po plaży, zobaczył sporą paczkę pokrytą krwią. Nie chcąc zostać podejrzanym o bycie właścicielem, Jeff zadzwonił po policję.

Wiceprzewodniczący ds. bezpieczeństwa w hrabstwie Volusia Mike Berard mówi, że paczki z narkotykami czasem przybywają na ląd pchane morskimi falami. Mówi, że małe ilości zazwyczaj bierze się na testy aby potwierdzić, że są to narkotyki, a następnie są one deponowane.

- Reklama - Cannabis Light logo

Berard twierdzi, że całkiem niedawno na plaży została odkryta kokaina i odpady medyczne w 30 galonowej beczce po oleju napędowym, która została wypchnięta na brzeg przez wysokie fale.

Large bale of marijuana washes up on Florida beach

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -