- Reklama -
Banner

9 błędów w uwodzeniu popełnianych przez palaczy marihuany

Dla mężczyzn, którzy mają problemy z uwodzeniem kobiet pod wpływem marihuany, przygotowaliśmy specjalny poradnik. Nie jest to gotowa recepta jak będąc zjaranym poderwać modelkę, umówić się z nią na randkę i spłodzić piękne dzieci. Jest to 9 wskazówek, które pomogą Ci nie popełniać błędów popełnianych przez palaczy trawki.

1. Znajdź odmianę, która będzie dla Ciebie odpowiednia

Można zapalić przed wyjściem na rankę, ale upewnij się, że wybrałeś odpowiedni szczep, który pomoże Ci odnaleźć się w świecie randkowania.

Niektóre szczepy Cannabis Sativa mogą pomóc Ci zredukować stres, zapewniając dawkę energii, która pozwoli na zawiązywanie nowych znajomości.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Odmiany Cannabis Indica pomogą się zrelaksować, ale też zmniejszają energię co może nie być dobrym rozwiązaniem, ponieważ możesz zasnąć podczas słuchania opowieści swojej wybranki.

2. Kiedy spotkasz kogoś po raz pierwszy, nie zaczynaj rozmowy ogłaszając, jak bardzo jesteś zjarany.

Zbyt długie rozmawianie o alkoholu, narkotykach i marihuanie może sprawić, że Twoja wybranka pomyśli, że w domu tylko pijesz browary i palisz jointy. To tak jakby mówić zbyt wiele o swojej nudnej pracy.

3. Nie należy się chwalić, jak dużo palisz

Chwalenie się tym, jak dużo jointów możesz spalić albo z jak dużego bonga potrafisz ściągnąć chmurę nie jest najlepszym sposobem, aby zaimponować kobiecie. Na pewno masz jakieś hobby lub zdolności, którymi możesz zainteresować kobietę.

4. Nie mów tylko o paleniu jointów

Czasem atmosfera zaczyna się psuć, kiedy wchodzi się na temat konopi. W takich sytuacjach nie brnij dalej w rozmowę i płynnie zmień temat, bo tylko tracisz czas. Wielu palaczy, którzy umawiali się na randki z kobietami nie mającymi w zwyczaju palenia jointów, mają problemy z tworzeniem i utrzymaniem długoterminowych relacji.

5. Nie bój się zaproponować zmiany miejsca

Wiele osób pod wpływem THC nie ma takiej siły przebicia i pewności siebie jak na trzeźwo. Dlatego nie wahaj się, jeśli chcesz opuścić kawiarnie/bar/restaurację. Zmiana miejsca spowoduje, że będziesz miał pretekst, aby udać się w bardziej ustronnie miejsce.

6. Zajmij się randką, zamiast myśleć o paleniu

Upewnij się, że masz skręconego jointa lub naładowany vaporizer przenośny z Twoją ulubioną odmianą, ale zajmij się kobietą, z którą się umówiłeś zamiast myśleć, kiedy sobie zapalisz. Skoro już poświęciłeś czas na spotkanie się, to wykorzystaj go w stu procentach. Zapalisz jak wrócisz.

7. Nie obawiaj się zrobić pierwszego kroku

puszczanie-szota-shota

Jeśli palisz ze swoją wybranką, zaproponuj jej inhalację usta-usta. Pomoże to zmniejszyć napięcie i może przełamać lody przed zbliżeniem i dalszą eskalacją.

8. Ale kaszel nie jest sexy. Pamiętaj o dobrych manierach palacza.

Zbyt duże chmury, lub mocny materiał może spowodować, że rozpoczniesz kilku minutową walkę z kaszlem. Dlatego zamiast lepiej odpal jointa na małym ogniu aby Twoja wybranka nie zakrztusiła się zbyt dużą chmurką.

9. Nie wstydź się, że używasz konopi indyjskich

To żaden wstyd, że palisz gandzie. W Stanach Zjednoczonych poparcie dla legalizacji medycznej marihuany jest na poziomie 88%, a dla rekreacyjnego używania ziółka w Nowym Jorku – 56%. Alkohol jest społecznie bardziej akceptowalny niż marihuana, chociaż jest on o wiele bardziej szkodliwy. Nie bój się wytłumaczyć różnicy pomiędzy jointami a piwem. To świadczy tylko o tym, że masz swoje wartości, nie przyjmujesz do siebie ogólnie przyjętych norm, i potrafisz myśleć samodzielnie. Pamiętaj tylko, aby nie wyjść na maniaka palenia.

„Może też zdarzyć się tak, że nasza wybranka po prostu nie lubi dymu i palenia. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może okazać się vaporizer przenośny, który pozwoli cieszyć się korzystaniem z marihuany, jednocześnie nie uprzykrzając życia innym.” – radzi Ryszard Fazowski ze sklepu VapeFully

Teraz po opanowaniu technik uwodzenia, jedyną rzeczą, którą musisz zrobić jest wyjść przetestować je wszystkie. Mamy nadzieję, że Twój jutrzejszy poranek będzie wyglądał tak, jak na zdjęciu poniżej. Powodzenia!

zjarana-para

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować