2 kilogramowy “Bazooka Blunt” ustanowił nowy rekord wielkości blunta!

Za 2,2 kg marihuany w Stanach Zjednoczonych trzeba zapłacić (plus minus) 10.000$. Wyobrażacie sobie palić przez ponad 4 godziny, ponad 2 kilogramowego jointa wyglądającego jak bazooka?

największy joint bazooka
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

4 dni temu w Los Angelesł padł rekord świata w wielkości blanta – “Bazooka Blunt” pobił ostatni rekord, który wynosił 4,2 funta (niecałe 2 kilogramy). Rekord padł podczas 10 rocznicy Herbal Remedies, a gigantyczny joint szybko stał się hitem internetu.

“Kiedy dostałem natchnienia, poszedłem do sklepu z narzędziami, kupiłem 1,5 metrową rurę i nakładkę na filtr do jointa.”

Następnie grupa otrzymała prawie kilogram odmiany Los Angeles Kush i ponad kilogram LA Kookies, a następnie zaczęli zmieniać swoją wizję w rzeczywistość. Ziołowym inżynierom, mielenie 2 kilogramów  zioła i kręcenie ogromnego jointa zajęło cały dzień.

Fot. http://instagram.com/privatefoto
Fot. http://instagram.com/privatefoto

Jointerzy wykorzystali dwa rodzaje bibułek. Black Mamba Royal Blunts tworzyły warstwę wewnętrzną, a od zewnętrznej strony zostały wykorzystywane King Size Gold Shine Papers, które nadały blantowi złoty wygląd.

Ale w jaki sposób blant mógł palić się 4 godziny?

Podczas skręcania takiego blunta należy pamiętać o tym, aby zapewnić odpowiedni przepływ powietrza przez całą jego długość. W tym celu, po odpowiednim rozłożeniu kołków wspomagających konstrukcję, przez całą długość blunta wsadzono kołek o grubości 3 centymetrów. Gotowy joint z kołkiem w środku został pozostawiony na 3 dni, aby zioło mogło się odpowiednio ułożyć. Po usunięciu kołków pomocniczych i najdłuższego kołka, w środku blunta powstała dziura, dzięki której dym będzie transportowany z początku, na koniec jointa.

img_0333

Za ustnik posłużył szklany ustnik Phuncky Feeltips o szerokości 50mm, który został stworzony właśnie na tę okazję.

fot. http://instagram.com/privatefoto
fot. http://instagram.com/privatefoto

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -