Ziołowa czarodziejka rozkleja darmową marihuanę w całym mieście

darmowa marihuana weed fairy seattle rozdaje ziołowa wróżka

 

“Są ciężkie czasy, weź to zioło i niech Cie trzyma na duchu” – kto by nie chciał zobaczyć takiej ulotki razem z załącznikiem?

Magiczna istota znana jako “Weed Fairy” udała się do Seattle w ostatni weekend aby przemknąć się przez miasto i rozdać darmową marihuanę, która przyklejana jest do kartki, a następnie na słupy z ogłoszeniami.

 

Ta miła osoba naprawdę jest 23-letnią kobietą o imieniu Yeni Sleidi, ale znana też jest jako Danksy Appleweed. Odwiedza ona rózne miasta by publikować ulotki z przyklejoną marihuaną. Pochodząca z Kaliforni “Weed Fairy” w Seattle jest tylko na kilka tygodni. Poprzednio zrobiła ona to samo w Nowym Jorku, a pozytywne opinie zachęcają ją do kontynuowania tradycji, choć niektórzy są sceptyczni.

Myślę, że ludzie są troche zaniepokojeni, bo jest to coś nowego, i jest to podejrzane. Ale to jest prawdziwa marihuana, wiec nie jest ona niebezpieczna.”

Odkąd marihuana jest legalna w Waszyngtonie i Nowym Jorku, Yeni Sleidi nie musi się martwić o utrzymanie anonimowości.

Przez weekend udało jej się rozkleić około 40 ulotek z topami marihuany. 23-letnia Yeni Sleidi, mówi, że robi to, aby bawić ludzi i dać im odpocząć od codziennego stresu.  

 

Filmik z jej działań można zobaczyć tutaj:

 

 A tutaj, kilka zdjęć z jej działań:

 

    Polecane produkty

    koncentrat-marihuany-olejek-haszowy-haszyszowy-plama-butah-hash-oil

    Koncentrat marihuany – olejek haszyszowy – butan hash oil – poradnik

    cannabis cup relacja opinie video

    Relacja Video – 2014 Medical Cannabis Cup San Francisco