- Reklama -
Banner

25$ za gram legalnej marihuany w Waszyngtonie

Drugi stan który oferuje legalną marihuanę do użytku rekreacyjnego rozpocznie sprzedaż 8 lipca, ale ceny mogą być wyższe niż wszyscy się spodziewali.

7 lipca Rada Kontroli w Waszyngtonie wyda licencje około 20 firmom, które będą dopuszczone do sprzedaży marihuany następnego dnia.

Michael Perkins jest jednym z detalistów który rozpocznie sprzedaż w pierwszym dniu legalizacji. Jest on właścicielem kilku przychodni medycznej marihuany, i oczekuje, że na początku sprzedaży, ceny rekreacyjnej marihuany będą wysokie.

“Przypuszczam, że ceny będą kształtowały się w okolicy 20 do 25 dolarów za gram, aż producencji obniżą swoje ceny” powiedział Perkins.

Spodziewam się, że towaru zabraknie. Oczekuję, że ludzie przyjdą starać się o kartę medycznej marihuany, którą będą mogli wykorzystać zaraz obok.”

Podobnie jak w czasie pierwszych dni legalizacji w Kolorado, w Waszyngtonie może zabraknąć marihuany w pierwszych dniach sprzedaży.

Liquor Control Board wydał ponad 50 licencji dla producentów i przetwórców, ale według Austin Lott Fresh Greens nie jest jeszcze pewne jak dużo produktu będzie dostępne do kupienia w przyszłym miesiącu.

“Kontaktowaliśmy się poprzez e-mail, ale nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi, a to oznacza, że nie mamy zbyt wielu informacji na temat cen – to wszystko to tylko spekulacje, ale spodziewamy się, że cena może być wyższa niż na czarnym rynku, i jest to prawie pewne” powiedział Lott.

Największe zapasy marihuany będą w listopadzie/grudniu kiedy zbierzemy plony z outdoorów”

Mimo, że stawka podatkowa na marihuanę rekreacyjną wynosi 44%, to przychodnie lekarskie mają nadzieję, że zatrzymają swoich klientów”

Mykożerca - producent bezobsługowych growkitów grzybów psylocybinowych

 

marihuana waszyngton gram legalizacja

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -

Mogą Cię zainteresować