Dołącz do nas

Legalizacja

25$ za gram legalnej marihuany w Waszyngtonie

marihuana waszynton legalna legalizacja

Drugi stan który oferuje legalną marihuanę do użytku rekreacyjnego rozpocznie sprzedaż 8 lipca, ale ceny mogą być wyższe niż wszyscy się spodziewali.

7 lipca Rada Kontroli w Waszyngtonie wyda licencje około 20 firmom, które będą dopuszczone do sprzedaży marihuany następnego dnia.

Michael Perkins jest jednym z detalistów który rozpocznie sprzedaż w pierwszym dniu legalizacji. Jest on właścicielem kilku przychodni medycznej marihuany, i oczekuje, że na początku sprzedaży, ceny rekreacyjnej marihuany będą wysokie.

“Przypuszczam, że ceny będą kształtowały się w okolicy 20 do 25 dolarów za gram, aż producencji obniżą swoje ceny” powiedział Perkins.

Spodziewam się, że towaru zabraknie. Oczekuję, że ludzie przyjdą starać się o kartę medycznej marihuany, którą będą mogli wykorzystać zaraz obok.”

Podobnie jak w czasie pierwszych dni legalizacji w Kolorado, w Waszyngtonie może zabraknąć marihuany w pierwszych dniach sprzedaży.

Liquor Control Board wydał ponad 50 licencji dla producentów i przetwórców, ale według Austin Lott Fresh Greens nie jest jeszcze pewne jak dużo produktu będzie dostępne do kupienia w przyszłym miesiącu.

“Kontaktowaliśmy się poprzez e-mail, ale nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi, a to oznacza, że nie mamy zbyt wielu informacji na temat cen – to wszystko to tylko spekulacje, ale spodziewamy się, że cena może być wyższa niż na czarnym rynku, i jest to prawie pewne” powiedział Lott.

Największe zapasy marihuany będą w listopadzie/grudniu kiedy zbierzemy plony z outdoorów”

Mimo, że stawka podatkowa na marihuanę rekreacyjną wynosi 44%, to przychodnie lekarskie mają nadzieję, że zatrzymają swoich klientów”

 

marihuana waszyngton gram legalizacja

Susz CBD Cannabis Light
Poznaj Cannabis Light
Susz CBD

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne