- Reklama -
Banner

Zgubiłeś torbę z kilogramem marihuany? Nie martw się! Możesz odebrać ją na policji

Dobry samarytanin przejął się losem kogoś, kto stracił worek pełen marihuany. Aby właściciel zguby mógł jak najszybciej odzyskać stracony towar, znalazca przekazał torbę z marihuaną w ręce policji. Gliniarze z Massachusetts powiedzieli, że właściciel musi tylko przyjść i przyznać się, że zioło należy do niego.

W komunikacie prasowym policja stwierdziła, że torba z ziołem została odkryta na drodze około 2 rano we wtorek. Mężczyzna, który znalazł trawkę, szukał właściciela torby, gdy zauważył w plecaku dwa worki marihuany. Policja twierdzi, że każdy z worków ważył jeden funt (453g).

Policjanci z Braintree w Massachusetts wzięli się do roboty i zaczęli szukać właściciela. W ogłoszeniu napisali:

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Ktoś stracił torbę na siłownię, zawierającą ogromną ilość konopi zeszłej nocy ?,” policja napisała na Twitterze. “Nie panikuj, Dobry Samarytanin znalazł ją na drodze i przyniósł na nasz komisariat. Proszę przyjść na komisariat policji, żeby ją odebrać. #LitteringAndSmokingTheReefer. ”

Można by bezpiecznie założyć, że nikt nie wpadnie na pomysł, aby przyznać się do prawie kilograma marihuany. Ale na naklejce z przodu torby widniał napis “Destroy”, co oznacza, że policja zniszczyłaby dwa funty zioła. Sprytni powinni od razu wiedzieć, że ten tweet to stary policyjny numer, który ma na celu przyznanie się do winy.

Marihuana w Massachusetts jest legalna od 2016 roku. Prawo stanowe zezwala ludziom na posiadanie “tylko “jednej uncji (28g) kwiatów w miejscach publicznych. W zaciszu własnego domu mieszkańcy mogą jednak trzymać do 10 uncji konopi (280g). Palenie w miejscach publicznych jest zabronione i zagrożone grzywną w wysokości 100 dolarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować