- Reklama -
Banner

Waszyngton w ciągu jednego miesiąca sprzedał marihuanę o wartości ponad pół miliarda złotych

Po raz pierwszy od czasu legalizacji, sprzedaż marihuany w stanie Waszyngton przewyższyła jej sprzedaż w stanie Kolorado.

Według nowych danych opublikowanych przez Colorado Department of Revenues, sprzedaż legalnej marihuany w sierpniu, w stanie Kolorado osiągnęła poziom około 126 mln $.

Chociaż jest to rekord sprzedaży osiągnięty przez Kolorado w ciągu miesiąca (dla porównania było to około 100mln $ w sierpniu zeszłego roku), to więcej marihuany sprzedało się w tym samym czasie w stanie Waszyngton.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

W sierpniu w stanie Waszyngton, sprzedaż legalnej marihuany osiągnęła rekordowy poziom 130 mln $. Jest to najwyższy wynik sprzedaży legalnej marihuany w Stanach Zjednoczonych.

Do tego momentu, sprzedaż była wyższa w stanie Kolorado, a to w dużej mierze przez fakt, że sprzedaż rozpoczęła się kilka miesięcy wcześniej, a stan pozwolił klinikom sprzedającym medyczną marihuanę na sprzedaż marihuany do celów rekreacyjnych.

W stanie Waszyngton, kliniki z medyczną marihuaną, które nie otrzymały licencji od Liquor and Cannabis Board, zostały zamknięty, pozostawiając pacjentom mniejszy wybór licencjonowanych placówek, lub zaopatrywanie się na czarnym rynku.

Zarówno w stanie Waszyngton i Kolorado, posiadanie i używanie marihuany jest dozwolone dla osób powyżej 21 roku życia i mogą oni ją zakupić w licencjonowanych placówkach. W Kolorado można również uprawiać do sześciu roślin konopi indyjskich na własny użytek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować