- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Washington Secret Stash – piwo zawierające marihuanę

Połączenie dwóch ulubionych substancji psychoaktywnych w Ameryce – marihuany i piwa, zostało oficjalnie zatwierdzone do sprzedaży.

piwo z zawartością konopi
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Alcohol and Tobacco Tax and Trade Bureau (TBB) ogłosiło, że dali zielone światło firmie Dude’s Brews do sprzedaży piwa z zawartością marihuany.

Po roku nacisku na Federalną Agencję, Washington Secret Stash i jego opatentowany napój otrzymał zgodę od TBB.
general-washington-secret-stash

General Washington’s Secret Stash jest pierwszym zatwierdzonym przez prawo federalne piwem, które zawiera ekstrakt Cannabis Sativa.

Piwo zawiera ekstrakt z łodyg i liści konopi przemysłowych i zawiera 0% THC, więc nie powoduje efektów psychoaktywnych. Zawiera za to 4mg kannabinoidów na kufel.

- Reklama - Cannabis Light logo

Właściciel Dude’s Brews powiedział:

Oprócz produkcji pysznego piwa zawierającego kananbinoidy, moim celem jest doprowadzenie do świadomości ludzi patentu 6630507, który potwierdza przeciwutleniające i neuroprotekcyjne właściwości kannabinoidów. Posiadaczem prawa do tego patentu jest rząd Stanów Zjednoczonych.

Pomimo tego patentu, według prawa federalnego marihuana nadal nie ma zastosowań medycznych. Mamy nadzieję, że misja producenta browaru zakończy się pomyślnie.

Kup waporyzator w sklepie VapeFully

W ubiegłym miesiącu użytkownicy marihuany chcieli również pokazać hipokryzję stojącą za patentem 6630507. Społeczność konopna udostępnia zdjęcia swoich dłoni przedstawiających numer patentu: 6,630,507.

Patent został złożony przez Amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej w 1999 roku, a z informacji zawartych w opisie patentowym wynika, że agencja federalna była świadoma przeciwutleniających i neuroprotekcyjnych właściwości marihuany. Naukowcy odkryli, że składniki marihuany mogą być stosowane do leczenia i zapobiegania stanów zapalnych związanych z wiekiem i chorobami autoimmunologicznymi.

Pomysł łączenia piwa z marihuaną wydaje się dziwny, biorąc pod uwagę, że całkiem niedawno jeden z hurtowników alkoholu w USA przekazywał datki na kampanie przeciw legalizacji marihuany.

Zobacz też:

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -