- Reklama -
Banner

Washington Secret Stash – piwo zawierające marihuanę

Spis treści

Połączenie dwóch ulubionych substancji psychoaktywnych w Ameryce – marihuany i piwa, zostało oficjalnie zatwierdzone do sprzedaży.

Alcohol and Tobacco Tax and Trade Bureau (TBB) ogłosiło, że dali zielone światło firmie Dude’s Brews do sprzedaży piwa z zawartością marihuany.

Po roku nacisku na Federalną Agencję, Washington Secret Stash i jego opatentowany napój otrzymał zgodę od TBB.
general-washington-secret-stash

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

General Washington’s Secret Stash jest pierwszym zatwierdzonym przez prawo federalne piwem, które zawiera ekstrakt Cannabis Sativa.

Piwo zawiera ekstrakt z łodyg i liści konopi przemysłowych i zawiera 0% THC, więc nie powoduje efektów psychoaktywnych. Zawiera za to 4mg kannabinoidów na kufel.

Właściciel Dude’s Brews powiedział:

Oprócz produkcji pysznego piwa zawierającego kananbinoidy, moim celem jest doprowadzenie do świadomości ludzi patentu 6630507, który potwierdza przeciwutleniające i neuroprotekcyjne właściwości kannabinoidów. Posiadaczem prawa do tego patentu jest rząd Stanów Zjednoczonych.

Pomimo tego patentu, według prawa federalnego marihuana nadal nie ma zastosowań medycznych. Mamy nadzieję, że misja producenta browaru zakończy się pomyślnie.

W ubiegłym miesiącu użytkownicy marihuany chcieli również pokazać hipokryzję stojącą za patentem 6630507. Społeczność konopna udostępnia zdjęcia swoich dłoni przedstawiających numer patentu: 6,630,507.

Patent został złożony przez Amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej w 1999 roku, a z informacji zawartych w opisie patentowym wynika, że agencja federalna była świadoma przeciwutleniających i neuroprotekcyjnych właściwości marihuany. Naukowcy odkryli, że składniki marihuany mogą być stosowane do leczenia i zapobiegania stanów zapalnych związanych z wiekiem i chorobami autoimmunologicznymi.

Pomysł łączenia piwa z marihuaną wydaje się dziwny, biorąc pod uwagę, że całkiem niedawno jeden z hurtowników alkoholu w USA przekazywał datki na kampanie przeciw legalizacji marihuany.

Zobacz też:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować