- Reklama -
Banner

USA: 17 kolejnych stanów chce zalegalizować marihuanę

W Stanach Zjednoczonych już w 28 stanach marihuana jest legalna. W 8 stanach legalne jest stosowanie marihuany do celów rekreacyjnych, a w 28 stanach legalne jest stosowanie marihuany do celów medycznych. Teraz prawie wszystkie pozostałe stany są gotowe pójść za tym trendem i zalegalizować marihuanę.

Ustawodawcy 17 stanów podjęli 24 działania w kierunku opodatkowania i zalegalizowania marihuany do celów rekreacyjnych dla dorosłych, donosi LA Times.

Urzędnicy z tych stanów są teraz pewni wprowadzenia podobnego stanu prawnego, gdyż ponad połowa stanów w USA pozwala przynajmniej na stosowanie medycznej marihuany.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Skupiamy się na dochodach i wpływach podatkowych do stanów, kiedy legalizacja jest coraz bardziej powszechna,” powiedziała Mary Washington ze stanu Maryland, która jest odpowiedzialna za złożenie projektu ustawy, według którego marihuana będzie tak opodatkowana jak alkohol. Mary Washington szacuje, że program legalnej marihuany mógłby wygenerować zysk dla stanu, rzędu nawet 165 milionów dolarów rocznie.

“Wyborcy przejrzeli rządową propagandę i doprowadzili do legalizacji medycznej marihuany. Przepisy te zainspirowały obywateli innych stanów, aby żądali od swoich urzędników, bo chociaż takie przepisy nie są zbyt popularne, to jednak są możliwe.”

Jeśli wszystkie 17 stanów zalegalizuje marihuanę, to w Stanach Zjednoczonych zostanie tylko 5 stanów, które pozostaną bez przepisów legalizacyjnych dotyczących marihuany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować