- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Uniwersytet w Oakland oferuje studia w zakresie marihuany

Wyborcy w Kalifornii szykują się do głosowania, w którym zadecydują czy zalegalizować marihuanę do celów rekreacyjnych, dlatego przedsiębiorcy już szykują się, aby wejść do tego lukratywnego przemysłu.

uniwersytet studia marihuana
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Oaksterdam University w Oakland już się przygotowuje do tego przedsięwzięcia. Jako pierwszy w Ameryce otworzył college poświęcony konopiom. Ponad 14 tygodniowe szkolenie praktyczne, pozwoli studentom dowiedzieć się wszystkiego na temat uprawy marihuany od pestki do zbiorów, jak również wprowadzi przesiębiorców w tajniki rozwijającego się przemysłu.

Podobnie jak na innych uczelniach, studenci mają do odrobienia prace domowe, dostają oceny i zdają egzaminy. Na samym końcu studenci zdają egzamin końcowy i mogą otrzymać jeden z certyfikatów.

Podstawowy certyfikat oznacza, że osoba może rozwijać własne rośliny, tworzyć produkty spożywcze zawierające kannabinoidy i prowadzić ekstrakcje marihuany. Zaawansowany stopień oznacza, że może otworzyć własny biznes w przemyśle konopnym.

“Marihuana będzie dużą częścią działalności rolniczej w Kalifornii i myślę, że będzie to świetna okazja, aby zrobić karierę,” powiedział jeden z uczestników kursu.

- Reklama - Cannabis Light logo

“Jeśli spojrzymy w przyszłość, więcej ludzi będzie chciało inwestować swoje pieniądze, aby wejść do przemysłu konopnego.”

Ten sam uniwersytet został najechany przez agentów FBI w 2012 roku. W następnym tygodniu ci sami agenci będą uczestniczyć w kursie. Nauczą się, jak działa przemysł medycznej marihuany, aby móc lepiej go kontrolować.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -