- Reklama -
Banner

Texas: Mężczyzna poszedł zapalić jointa do opuszczonego domu i znalazł w nim tygrysa

Mężczyzna, który włamał się do opuszczonego domu, by zapalić marihuanę, z pewnością nie spodziewał się, że natknie się na tygrysa.

Policja w Houston w Teksasie stwierdziła, że “zaniepokojony obywatel” skontaktował się z nimi po tym, jak odkrył  tygrysa wewnątrz maleńkiej klatki w opuszczonym domu, w którym chciał zapalić marihuanę.

Oficerowie początkowo zakładali, że dzwoniący spalił za dużo marihuany i miał halucynacje, ale wkrótce odkryli, że jego zgłoszenie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Widział tygrysa w tym budynku, w pustym domu, który na jakiś czas został porzucony”, powiedział sierżant Jason Alderete z jednostki zwierzęcej w Houston Police Department.

“Próbowali dostać się do tego domu, żeby palić marihuanę. Zapytaliśmy go, czy jest pod wpływem narkotyków, czy rzeczywiście widział tygrysa. ”

Po otrzymaniu nakazu przeszukania nieruchomości, funkcjonariusze rzeczywiście odkryli samicę tygrysa, która ważyła około 160 kg.

tygrys przewieziony do osrodka dla egzotycznych zwierzat

Mimo że bestia wyglądała na “przyjazną”, postanowiono ją uspokoić, aby mogła zostać bez problemu przewieziona do miejskiego schroniska dla zwierząt.Warunki panujące w opuszczonym domu były bardzo słabe, a klatka była o wiele za mała, by mógł mieszkać w niej tygrys, powiedziała policja.

W pobliżu było jednak kilka paczek mięsa, co sugerowało, że właściciel tygrysa nie porzucił zwierzęcia całkowicie. Heidi Krahn, szef lokalnej organizacji charytatywnej zajmującej się zwierzętami, powiedziała lokalnemu kanałowi telewizyjnemu, że zorganizowano przeniesienie tygrysa do specjalistycznego ośrodka, który jest w stanie zaopiekować się egzotycznymi zwierzętami.

Heidi Krahn oznajmiła, że chociaż tygrys był bardzo przyjazny, to wciąż jest zagrożeniem dla ludzi.

“Zasadniczo jest to naładowana broń skierowana na każdego, kto się natrafi” – powiedziała. “Tygrysy mogą być bardzo niebezpieczne.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować